Pico Tanks 34.1.0 Apk + Mod + Data for Android Download

Pico Tanks Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 4.186 kişi oy kullandı.

genel bakış

Pico Tanks Mod , ekip stratejisine güçlü bir şekilde odaklanan hızlı tempolu, enerjik bir 3v3 tank dövüşçüsüdür. Binlerce olası oyun değiştiren kombinasyonla kendi benzersiz tankınızı tasarlayın. Arkadaşlarınızla gruplandırın ve birden fazla harita ve oyun modunda muhteşem 3v3 savaşlarında yarışın! Ekibinizle iletişim kurun ve takım odaklı bu gerçek zamanlı PvP savaş arenasında zafer talep etmek için düşmanlarınızın üstesinden gelin.

Önemli

 • Yeterli Silahlar: Oyun tarzınıza uygun bir silah seçin. Uzun menzil gibi mi? Belki de Keskin Nişancı Tüfeği sizin için mükemmeldir. Yakın ve kişisel olmak için kısa menzili mi tercih ediyorsunuz? Spud Launcher’ı deneyin (en taze patatesleri vuruyor).
 • Yükleme veya Yükleme Işığı: Seçtiğiniz silahınıza uyacak istatistiklere sahip bir tank tabanı seçin. Ne kadar zırhlı olursanız, o kadar çok yetenek taşıyabilir veya savaş meydanında hafifçe dolaşabilirsiniz.
 • Power Ups: Yetenekler orada. Bir rakibi bitirmek için hava saldırısı düzenleyin veya arkadaşlarınıza bir tamir paketi atın. Bunlar gerçekten bir oyuna karar verebilir!
 • Görünümünüzü Kişiselleştirin: Tankınız sadece en iyi deri ve topperları hak eder. Tankınızı bir karakter ve ifade ile özelleştirin. Savaş alanını bir Pizza kaplaması ve Rubber Ducky anten topper ile yırtın, yargılamayacağız. Çıldır, gösteriş yap, harika görün!

İndirme: Pico Tanks Mod APK

Pico Tanks’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir

Pico Tanks OBB nasıl kurulur

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.pandaarcade.picotanks” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

 1. MEGA EASTER EVENT: Savaşlar kazanarak özel etkinlik ödülleri kazan!
 2. YENİ GECE ZAMAN TAKIMI ÖLÜM HARİTASI: Kereste Gölü
 3. TANK PARÇALARIN ERKEN ERİŞİM: Paskalya Etkinliğinde önceden inşa edilmiş yüksek güçlü Kalibre silahı ve Quad Sırtı gövdesini kazanın.
 4. 15 YENİ KOZMETİK: Burada listelemek için çok fazla Paskalya’ya özel kaplama, toppers ve oyuncu simgesi. Toplamaya başlayın!

Pico tankları hakkında özet APK

ad Pico Tankları
Yayımcı Panda Arcade
En son sürüm 34.1.0
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir