Pico Tanks 37.0.0 Apk Full Mod Full Data for Android

Pico Tanks hakkında özet

ad Pico Tankları
Yayımcı
En son sürüm 37.0.0
Platformlar Android 4.1
paket com.pandaarcade.picotanks
İndirme: Orijinal Pico Tankları APK

Sevgili dostlar, size OBB ile Pico Tankları APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Pico Tanks MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.6, toplam 5.076 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Pico Tanks Mod , ekip stratejisine güçlü bir şekilde odaklanan hızlı tempolu, enerjik bir 3v3 tank dövüşçüsüdür. Binlerce olası oyun değiştiren kombinasyonla kendi benzersiz tankınızı tasarlayın. Arkadaşlarınızla gruplandırın ve birden fazla harita ve oyun modunda muhteşem 3v3 savaşlarında yarışın! Ekibinizle iletişim kurun ve bu ekip odaklı gerçek zamanlı PvP savaş arenasında zafer talep etmek için düşmanlarınızın üstesinden gelin.

Önemli

 • Yeterli Silahlar: Oyun tarzınıza uygun bir silah seçin. Uzun menzil gibi mi? Belki de Keskin Nişancı Tüfeği sizin için mükemmeldir. Yakın ve kişisel olmak için kısa menzili mi tercih ediyorsunuz? Spud Launcher’ı deneyin (en taze patatesleri vuruyor).
 • Yükleme veya Yükleme Işığı: Seçtiğiniz silahınıza uyacak istatistiklere sahip bir tank tabanı seçin. Ne kadar zırhlı olursanız, o kadar çok yetenek taşıyabilir veya savaş meydanında hafifçe dolaşabilirsiniz.
 • Power Ups: Yetenekler orada. Bir rakibi bitirmek için hava saldırısı düzenleyin veya arkadaşlarınıza bir tamir paketi atın. Bunlar gerçekten bir oyuna karar verebilir!
 • Görünümünüzü Kişiselleştirin: Tankınız yalnızca en iyi deri ve topperları hak eder. Tankınızı bir karakter ve ifade ile özelleştirin. Savaş alanını Pizza kaplaması ve Rubber Ducky anten topper ile yırtın, yargılamayacağız. Çıldır, gösteriş yap, harika görün!

Pico Tanks OBB nasıl kurulur

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.pandaarcade.picotanks” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

37.0.0 sürümündeki yenilikler

 1. COLOSSAL CARNAGE ETKİNLİĞİ KORUR: Heyecan verici ödüller kazan ve yeni yeteneklere ERKEN ERİŞİM!
 2. YENİ KARGO HARİTASI: Katliam Mağaraları haritası çok sıcak!
 3. DÖRT YENİ YETENEK: Yeni Arayıcı, Zapper, Tamir Arkı ve Topçu kuleleri ile tahribat yaratın.
 4. YENİ KOZMETİK: Yeni deriler, süslemeler ve oyuncu simgelerinden oluşan bir hazine ortaya çıkarın.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Zombie War: Idle Defense Game 75 – Arcade game – Click “Zombie War” Android +mod Download

Zombie War: Idle Defense Game v75 + Mod – Arcade and fun game “Zombie War” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir