Piano Solo 2.3.2 Apk Full Mod for Android

Yalnız Piyano 2.3.2 APK + Mod için Özet

ad Yalnız Piyano
Yayımcı
En son sürüm 2.3.2
Platformlar Android 4.1
paket com.amanotes.classicalpiano
İndirme: Orijinal Piyano Solo APK

Sevgili dostlar, size piyano solo APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Müzik Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Piyano Solo MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 3.9, toplam 108.150 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Müziği hissedin ve piyano döşemelerine dokunun. Melodiye göre siyah karolara dokunun ve herhangi bir karoyu kaçırmayın! Ne kadar hızlı ve doğru oynayabileceğinizi kanıtlayın!

Önemli

 • Tek ve Tek Yeni Yıl Savaş Modu: Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuya meydan okuyun, piyano çevrimiçi savaşında “merhamet” gösterin! Kazanan hepsini alır!
 • Sevdiğiniz şarkıları isteyin ve bize bırakın. 2019’un yeni yılında olabildiğince hızlı bulacağız ve size getireceğiz.
 • Güzel piyano beyaz fayans müzik, bu aile ve arkadaşlar için en iyi harika piyano siyah kiremit oyunları haline getirir. En sevdiğiniz piyano beyaz müziği şarkılarını gerçekleştirin ve arkadaşlarınıza ve diğer oyunculara sihirli piyano müziği hızınızı ve yeteneğinizi göstermek için meydan okuyun.
 • Oynaması basit, ustalaşması zor – şimdiye kadarki en zor oyunlardan biri. Bu yüksek hızlı sihirli piyano oyunları 2018’deki tüm büyülü karoyu yakalamak, özellikle yeni Savaş Modumuzda kolay değil!
 • Carmen, Fur Elise, Waltz, D’de Canon, Moonlight Sonata, Swan, Türk Marşı, gizli bahçeden şarkılar ve müzik doğanızı çeşitlendirmek için 200 farklı klasik şarkı
 • Büyülü piyano oyunları 2018 için harika oyun tasarımı ve grafikler. Ritmi herhangi bir piyano müziği sevgilisi için mükemmel olan pahalı maun ile yapılmış gerçek bir lüks sihirli piyano çalıyormuş gibi hissedeceksiniz.
 • Pürüzsüz oyun deneyimi, oynaması kolay ve kurulumu hafiftir.
 • Sebastian Bach, Franz Liszt, Debussy, Rachmaninoff, Mendelssohn, Beethoven, Chopin, Mozart, Schubert, Çaykovski ve sık sık güncellenen en popüler Piyano şarkıları, klasik şarkılardan farklı.
 • Mükemmel zamanlama çinileri ile her muslukta hayal gücünün ötesinde güzel piyano müziği melodilerini hissedin.

İndir Piano Solo APK Apk Son sürüm

Piano Solo’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Ekran görüntüleri

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.3.2 sürümündeki yenilikler

 1. Oyun içi kullanıcı arayüzünü geliştirin
 2. Premium Şarkıları Güncelle
 3. Bazı Küçük Hataları Düzelt

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Steppy Pants 2.7.5 Apk Full Mod for Android

Steppy Pants 2.7.5 APK + Mod for Android hakkında özet ad Bozuk Pantolon Yayımcı Süper Eğlence! En son sürüm 2.7.5 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.