Piano Kids 2.62 Full Apk- Mod for Android

Piano Kids hakkında özet

ad Piyano çocuklar APK
Yayımcı
En son sürüm 2,62
Platformlar Android 4.1
paket com.orange.kidspiano.music.songs
İndirme: Orijinal Piyano Çocukları APK

Sevgili dostlar, size Piyano Çocuk APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Müzik Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

XDroidApps üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Piano Kids MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.5, toplam 219.199 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Piano Kids – Müzik ve Şarkılar, özellikle çocuklar ve ebeveynler için müzik aletleri, harika şarkılar çalmayı, farklı sesleri keşfetmeyi ve müzikal becerileri geliştirmeyi öğrenmeleri için oluşturulmuş çok eğlenceli bir müzik kutusudur.

Parmaklarınızı kullanarak çocuklar ksilofon, bateri seti, piyano, saksafon, trompet, flüt ve elektro gitar gibi renkli enstrümanları çalın. Çocuğunuzun telefonunuzda veya tabletinizde müzik yapmasına izin verin. Yeni yürümeye başlayan çocuklar ve çocuklar için oturmak ve otantik seslerle müzik aletleri çalmayı öğrenmek çok eğlenceli.

Çocuğunuz sadece müzikte değil becerilerini de geliştirecektir. Piyano Çocuk Uygulaması bellek, konsantrasyon, hayal gücü ve yaratıcılık yanı sıra motor becerileri, akıl, duyusal ve konuşma geliştirmek için yardımcı olur.

Önemli

  • Gerçek enstrümanlar ve yüksek kalite sesleri (Piyano, ksilofon, akustik gitar, saksafon, davul, flüt)
  • Çalmayı öğrenmek için 30 ünlü şarkı.
  • Seçilen şarkıyı çalmak için Fantastik Otomatik Çalma Modu.
  • “DO-RE-MI” veya “CDE” ölçeklerinin temsilini seçebilir.
  • Sezgisel ve kullanımı çok kolay

Piano Kids’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

YouTube’da Fragmanı İzle

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.62 sürümündeki yenilikler

Yeni oyun eklendi! Şimdi dene!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir