PhotoGrid 7.45 Apk for Android Download

PhotoGrid Mod bir Video oynatıcılar ve Editörler Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 365 kişi oy kullandı.

genel bakış

Fotoğraf fanatikleri ve Instagram kullanıcıları için bir zorunluluk ücretsiz video kolaj ve fotoğraf editörü uygulaması ! Meme, GIF yapımcısı, video kolajı, resim kolajı, karalama defteri, kamera efektleri, Instagram için instasize, kırpma, AR yüz filtreleri, çıkartmalar, fotoğraf kırpma, arka planlar, şablonlar, yazı tipleri, slayt gösterileri, bulanıklık, rötuş, desenler ve çok daha fazla!

Önemli

  • En İyi Instagram Video Düzenleyici ve Fotoğraf Düzenleyici, kırpma veya filigran olmadan bulanık arka planlar ekleyin! Instagram için videolara müzik ve diğer efektleri ekleyin. Videoları efektlerle birleştirin ve kırpın. Kolajlayıcı ile profesyonel bir fotoğraf editörü
  • 100’den fazla animasyonlu filtre efektiyle sıradan fotoğrafların harika görünmesini sağlayın. İster tek başınıza olun, ister bir arkadaşınızla ya da çok sayıda insanla birlikte olun, WowCam (AR Güzellik Yüz filtresi) harika anlarınızı koruyacak ve büyülü kalacaktır.
  • Şablonları ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz! Kendi fotoğraf tasarımlarınızı tasarlayın! Güzel Film şeritleri ve havalı fotoğraf dikişleri yapın! Ayrıca kendi resminizi serbest stil dikişlerle kişiselleştirebilirsiniz! Mutlu Scrapbooking

İndirme: PhotoGrid Mod APK

PhotoGrid’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Yeni Çıkartmalar ve Bahar ve Paskalya Günü için arka plan!
  2. Küçük Hata düzeltildi

PhotoGrid APK hakkında özet

ad PhotoGrid
Yayımcı GridPlus Inc.
En son sürüm 7.45
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir