Photo Finish Horse Racing 90.3 Full Apk Mod for Android

Photo Finish Horse Racing 90.3 APK + Mod for Android hakkında özet

İsim Fotoğraf Finish At Yarışı
Yayımcı
En son sürüm 90.3
Platformlar Android 4.4
Paket com.thirdtime.derbyking

Genel Bakış

Sevgili dostlar, Photo Finish Horse Racing APK’sinin son sürümünü size sunuyoruz . Bu uygulama bir Spor Android Oyunudur ve 5.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

Oyuntakip.com barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Photo Finish Horse Racing MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,7 puan aldı ve toplam 248,810 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Kupayı kazanabilir ve Crown of Horse Racing’i alabilir misin? Görev başladı!

Bir jokey kiralayın, atınızı eğitin ve yerel bir derbiden Kupa arayışını kazanana kadar çeşitli yarışlarda yarışın! Photo Finish Horse Racing, gerçekçi animasyon, yıldız grafikleri, bağımlılık yaratan oyun ve yoğun rekabet içeren nihai at yarışı simülasyonudur. Sport of Kings’te bir jokey, sahibi ve izleyicinin hayatını yaşayın!

Boş bir dakikada hızlı bir yarış oynayın ya da Kupayı kazanmak için büyük derbide savaşın!

Öne Çıkanlar

Damızlık, Jokey, Kupa Şampiyonu. Rolleri üçe katlayın, eğlenceyi üçe katlayın. Hepsi Photo Finish Horse Racing’de olun! Kentucky rüya görüyor mu? Belmont tutkusu? Epsom için niyetler? Yarış maceranıza şimdi başlayın! Şampiyon olarak tacınızı kazanacak mısınız? Şampiyona kalibreli bir at çiftleştirerek gün gelene kadar sıralamalarda yükselin – derbide yarışacağınız güne kadar! Ahıra git ve yola koyul!

 

Photo Finish Horse Racing APK Mod Son Sürüm İndir

Photo Finish Horse Racing’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD
Download Photo Finish Horse Racing Mod Apk v90.3

Google Play

 

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

  •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

90.3 sürümündeki yenilikler

Çeşitli hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir