Phone 47.0 Apk + Mod for Android Download

Telefon Mod bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 166.391 kişi oy kullandı.

genel bakış

Android 7.0 (Nougat) veya daha yeni cihazınız için Telefon uygulamasını güncelleyerek arama deneyiminizi ve arama kontrolünüzü iyileştirin. Arama Ekranı, Google Duo video görüşmesi, spam koruması ve arayan kimliği alırsınız.

Önemli

  • İstenmeyen çağrılardan kaçının – Ekran spam’ı, dolandırıcılığı ve diğer istenmeyen çağrılar. Gerçek zamanlı transkripsiyon alın ve istenmeyen arayanları engelleyin, böylece onlardan bir daha haber alamazsınız. (Pixel cihazlarda ABD İngilizcesi olarak mevcuttur)
  • En yüksek kalitede bire bir video görüşmesi yapmak için arama günlüğü, arama veya kişi kartından öğesine dokunmanız yeterlidir. Google Duo yüklendiğinde ve etkinleştirildiğinde sesli aramayı kolayca Duo video görüşmesine geçirin.
  • Potansiyel spam arayanlar hakkındaki uyarılara bakın ve topluluğu telemarketerlerden, sahtekarlardan ve spam gönderenlerden korumak için şüpheli çağrılar bildirin. Sizi tekrar aramalarını önlemek için numaraları engelleyin.
  • Sesli postayı aramak zorunda kalmadan mesajlarınızı kontrol edin – doğrudan Telefon uygulamasından görüntüleyin, oynatın ve silin ve sesi cihazınıza indirin.
  • Bir çağrıdan geçiş, çağrı ekranını daraltır, böylece diğer uygulamalarda çoklu görev yaparken hareket ettirilebilir.

İndirme: Phone Mod APK

Telefonu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Arama deneyimindeki geliştirmeler.
  2. US Pixel cihazları için acil durum çağrısında iyileştirmeler.
  3. Çağrı kaydının sıralanması ve gruplandırılmasında iyileştirmeler.

Telefon hakkında özet APK

ad Telefon
Yayımcı Google LLC
En son sürüm 47.0.305350684
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir