Phoenix Browser 4.7.2.2330 Apk for Android Full

Phoenix Tarayıcı Mod Bir İletişim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı ve toplam 299.161 kişi oy kullandı.

genel bakış

Phoenix Tarayıcı apk , hızlı Video İndirme, Özel Tarama ve Veri Tasarrufu ile Android cihazlar için en iyi ücretsiz web tarayıcısıdır. Video tarayıcı işlevinin yardımıyla Phoenix Tarayıcı, çeşitli çevrimiçi videoları indirilebilir hale getirir. Ayrıca, Özel Mod, herhangi bir iz bırakmadan İnternet’te herhangi bir yere gizli olarak gitmenize yardımcı olur. Hafif mobil tarayıcı size daha yüksek bir indirme hızı sağlar.

Önemli

 • Geçmişinizi kolayca silin. Hiçbir iz bırakmamanız için gizli moda izin verin. Video indirmek için özel alan gizliliğinizi korur.
 • Yer imleri, favori web sitelerinizi kaydetmenize yardımcı olur ve daha sonra tekrar ziyaret etmek için hızlı gezinme sağlar. Geçmiş listesi hatırlamaya yardımcı olur. Her ikisi de göz atarken en sevdiğiniz web sitelerini aramak için size zaman kazandırır.
 • Phoenix Browser verileri sıkıştırabilir, gezinmeyi hızlandırabilir ve çok fazla selüar veri trafiğinden tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Ne kadar çok göz atarsanız, Phoenix Tarayıcı ile o kadar çok veri kaydedebilirsiniz.
 • Hızlı erişim için Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Amazon, Wikipedia vb. Gibi favori web sitelerinizi ekleyin.
 • Hızlı erişim için önerilen popüler web siteleri. Listeyi isteğinize göre özelleştirebilirsiniz.
 • Dahili video oynatıcı, video indirmeden video oynatmaya kadar tek elden hizmet sunar. Videoları uygulamadan çıkmadan doğrudan izleyebilirsiniz.
 • Arama motorlarını tercihinize göre değiştirin. Google, Yahoo, Ask, Yandex, AOL, Baidu, DuckDuckGo ve Bing’i destekliyoruz .
 • Birden çok web sitesinden sayfaların kolayca değiştirilmesi. Çoklu sekme yöneticisini kullanmak, tarama deneyiminizi daha sorunsuz hale getirir.
 • Gizli Mod, herhangi bir geçmiş, çerez, önbellek vb. Bırakmadan tarama deneyiminizi mükemmel bir şekilde özel hale getirir.
 • Görüntü Modu Yok, kötü bir ağ bağlantısına veri kaydetmek için görüntü ve video yüklemesini devre dışı bırakır.
 • Gece Modu, karanlıkta gezinirken gözlerinizi korur. Parlak mod ekranın kararmasını önler.

İndirme: Phoenix Browser Apk APK

Phoenix Browser’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Yeni tasarım ve hızlı tarama deneyimi.
 2. İndirme motoru yükseltildi, indirme hızı çok arttı.
 3. Video indirici geliştirildi, videolar Facebook, Instagram ve diğer sitelerden kolayca indirilebilir.
 4. Daha fazla reklamı engellemek için reklam engelleme kuralları güncellendi.
 5. WhatsApp durumunu kolayca kaydedin ve WhatsApp dosyasını yönetin.
 6. Dosya yöneticisini optimize etme, kelime, excel, ppt, pdf gibi 50’den fazla dosya formatı için destek eklendi.
 7. Daha güçlü video oynatıcı ve müzik çalar

Phoenix Browser APK hakkında özet bilgi

ad Phoenix Tarayıcı
Yayımcı Shalltry Grubu
En son sürüm 4.7.2.2330
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir