PES CARD COLLECTION 3.3.1 Full Apk +Mod for Android

PES CARD COLLECTION Mod bir Spor Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 40.032 kişi oy kullandı.

oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

“PES KART KOLEKSİYONU Mod (PESCC), en iyi takımı oluşturmak için dünyanın en popüler futbolcularının kartlarını topladığınız ücretsiz bir futbol oyunudur! Takımınız için mükemmel formasyonu ararken oyuncu kartlarınızı eğitmenin ve takımınızı geliştirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Takımınızın ilerlemesini ölçmek istediğinizde, bunu dünyanın dört bir yanındaki rakiplere karşı gerçek zamanlı olarak oynayarak yapabilirsiniz.

Uzun süredir devam eden PES serisindeki verileri kullanarak, PESCC’deki maçlar muhteşem 3D olarak oynanır. Bu, attığınız her hedefin sevincini ve sanki gerçekten oradaymışsınız gibi kabul ettiğiniz her birinin acısını hissetmenizi sağlar. Bir maç sırasında benzersiz çıkartmalar göndererek başkalarının tam duygularınızı bile bilmelerini sağlayabilirsiniz.

Yeni ‘Elevens Match’ özelliğiyle, ekibinizin en iyi yıldızını soyunma odasına getirin ve 11 oyuncuyla dolu bir takım oluşturmak için diğer 10 kullanıcıyla birlikte değiştirin.

Şampiyona, küresel ölçekte oynanan ve düzenli olarak düzenlenen bir turnuvadır. Yoğun maçlar, en güçlü ve takımınızı başkalarıyla karşılaştırmak için harika bir yol olan rakiplerinize kanıtlama şansınızdır.

Önemli

Arjantin, Fransa ve Belçika dahil dünyanın en iyi milli takımlarının oyuncuları ve FC BARCELONA, LIVERPOOL FC, ARSENAL FC ve INTER gibi en popüler kulüp takımlarının yıldızları burada. Tüm kartlarda yüksek kaliteli oyuncu fotoğrafları bulunur. Favori oyuncularınızı toplayın, onları eğitin ve kendi süper yıldız takımınızı oluşturun!

Oyuncuları toplayan ve formasyonunuza karar veren sizsiniz, ancak maç otomatik olarak oynanır. Farklı bir ülkeden kullanıcıya karşı oynuyorsanız, bir maç sırasında çeşitli benzersiz çıkartmalarla iletişim kurabilirsiniz. Hayranların ve menajerlerin bir maç sırasında yaşadıkları tüm duyguları iletmek için çıkartmalar var, hepsi hızlı ve rahat bir şekilde kullanıma hazır. Futbol oyunları yeni evrensel dil!

Takımınızın ilerlemesini kontrol etmenin en iyi yolu, diğer kullanıcılara karşı maçlar oynamaktır ve PESCC’de bunu istediğiniz zaman ve gerçek zamanlı olarak yapabilirsiniz. Sıralamalı Maçlar sizi daha önce hiç tanışmadığınız güçlü rakiplere karşı koyabilirken Dostluk Maçları iki arkadaş arasında oynanır. Elevens Matches’de, siz ve diğer 10 kullanıcı, 11 kişilik bir takım oluşturmak ve dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara karşı gerçek zamanlı olarak maçlar oynamak için takımlarınızdan en iyi tek oyuncuyu seçiyorsunuz. Başka hiçbir şeye benzemeyen yeni bir futbol oyun deneyimi için takım arkadaşlarınızla birlikte çalışmanız gerekecek!

PESCC’de Şampiyona, en iyi takımı belirlemek için düzenli olarak düzenlenen mamut bir turnuvadır. Bir dizi kampanya ve özel çekiliş ile festivallerde herkes için bir şeyler var. Onlar, sizin ve gezegenin her yerindeki kullanıcıların ekiplerinizi hızlı bir şekilde yükseltmeleri için harika bir fırsat. Umarız onları beğenirsiniz!

İndirme: PES CARD COLLECTION Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

PES KART KOLEKSİYONU’nu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya oyuntakip.com geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Olayların uygulanması
  2. Küçük değişiklikler
  3. Hata düzeltmeleri

PES CARD COLLECTION APK hakkında özet bilgi

ad Pes kart toplama APK
Yayımcı
En son sürüm 3.3.1
Platformlar Android 5.0
paket jp.konami.wecc
İndirme: Orijinal PES KART KOLEKSİYONU APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

EA SPORTS UFC 1.9.3786573 – Android boxing match game + data Download

EA SPORTS UFC v1.9.3786573 – Android boxing championship game with console graphics! Special offer   of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir