Perfect Personal 4.3 Full Apk + Mod for Android

Mükemmel Kişisel Mod bir Sağlık ve Fitness Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 54 kişi oy kullandı.

OyunTakiP.CoM uygulamasından genel bakış

Mükemmel Kişisel uygulaması modern Kişisel Antrenör için tam bir araçtır, bu App ile, müşterileri yönetmek, egzersiz planları oluşturmak, vücut yağ değerlendirmeleri yapmak ve grafik formatında çeşitli performans raporları mümkün olacak. Tam açıklamayı okuyun:

Önemli

  • Müşterilerinizi hızlı bir şekilde kaydedin ve yönetin. Profil fotoğrafları ekleyin. Etkin istemci listesini her zaman güncel tutun; ayrıca listenin en üstündeki etkin istemcileri görselleştirerek istemcileri etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.
  • Vücut yağ yüzdesini, yağsız kütleyi, yağ kütlesini ve VKİ’yi 8 farklı deri katmanı protokolünü kullanabilmek için fiziksel değerlendirmeler: Parrillo, Yuhasz, Jackson Pollock 7, Jackson Pollock 4, Jackson Pollock 3, Durnin Womersley, Petrosky ve Sloan .
  • Yağ yüzdesini ve diğer sonuçları hesaplamak için biyo empedans kullanan bir cihaza sahipseniz, biyoimpedans değerlendirme verilerini ekleyin.
  • İlerlemelerini değerlendirmek ve sonuçlarını doğrulamak için müşterilerinizin çevre ölçümlerini kaydedin. Her yeni perimetride bel-kalça oranının sonucunu alın.
  • Müşteriler egzersiz programlarıyla birlikte Model Eğitimleri özelliğini kullanarak eksiksiz egzersizler oluşturun. Eğitim hedeflerini seçin ve alıştırmaları hemen kaydetmeye başlayın: Basit seriler, Bi-setler, Tri-setler veya Dev setler. Serinin yürütme yöntemini (Normal, Piramit, Düşme seti, Dinlenme duraklaması, Eksantrik, ısınma) ve aynı zamanda ilgili ağırlık, tekrar ve aralık süreleriyle miktarı seçin.
  • Kategorilere göre kaydederek istemci sağlığı bilgilerinin güncel bir geçmişini saklayın.
  • Sporadik müşteriler için haftada birçok değerlendirme yapan spor salonlarının kişisel eğitmenleri için ideal olan, müşteriyi kaydetmeye gerek kalmadan vücut yağ yüzdesi değerlendirmelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

İndirme: Perfect Personal Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Perfect Personal’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Perfect Personal APK hakkında özet

ad Mükemmel kişisel APK
Yayımcı
En son sürüm 4.3
Platformlar Android 5.0
paket com.pindoramagames.perfectpersonal
İndirme: Orijinal Mükemmel Kişisel APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir