Peace, Death 1.9.5 Full Apk +Mod for Android

Peace, Death Mod Arcade Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 15.781 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Barışçıl ölüm! Apk zorlukları olan bir arcade simülatörüdür. Bu oyunda, Patron, Ölüm, Apocalypse, Inc için çalışan Reaper olarak oynamak. Bir meydan okuma ile karşı karşıya: kalıcı bir iş almak ve işveren çıkarlarını ilerletmek için yedi haftalık bir deneme süresi boyunca gidin.

Özellikleri. Kendisini veya kaderini belirlemek için her müşterinin özelliğini incelemeniz gerekir. Her gün daha fazla özellik var ve oyun zorlaşıyor. Müşterinizin elinde bir tabanca var mı? Fikrini değiştirip silah düşürmedikçe onu cehenneme gönder. Müşteriniz bir şapka aşığı mı? Onu cennete mi göndermelisin? Hayır, o kadar kolay değil! İlk olarak, şapkayı çıkarın ve boynuzları görebilirsiniz. Şeytan, katil ya da melek olmak da özelliklerdir.

Felaketler. Bunlar benzersiz olaylar, beklenmedik ve hızlılar, bu yüzden Reaper zamana basıldı. Ancak bir felaketi tamamlamak, yeni müşterilerin kilidini açmak ve Ölüm’ün etkisini artırmak için müşterileri doğru bir şekilde tahsis etmelisiniz! Şanssız korsanlar, Sibirya’da grip salgını taşıyın, ücretsiz bir çorba için savaşın – bunlar sadece felaketlerden bazıları.

Etkinlikler. Her hafta yeni bir etkinlikle karşılaşacaksınız. Ne kadar çok gün çalışsanız, o kadar çok etkinliğiniz olur. Kursiyerlerin telefon görüşmeleri, kaçak malları olan kasalar, Paradox’un gizli ajanları, adam kaçıranlar. Hepsi bazı zorluklar ortaya çıkarır, ancak bizde en iyi olmanıza yardımcı olur. Neden çorba bile pişirebilirsin!

Tema Günleri. Her yedinci gün bir tema günüdür. Seçilen temanın ruhuna karşılık gelen benzersiz bir film müziği için müşterilerin kaderini seçeceksiniz. Mısır? Kesinlikle! Anne Rusya? Nostrovia! Korsan günü mü? Yo-ho-ho!

Başka? Atlı görevleri, komik müşterilerin cümleleri, çok sayıda referans ve paskalya yumurtası, ikramiye, cezalar, çok özel müşteriler ó tüm bunlar, Reaper’ın oyunun sonunu belirlemesi olarak geleceğinizi tanımlar!

Önemli

  • Sonsuz oyun. İstedin, sordun ve aldın.
  • Çalışma gününüzü etkileyen yüzden fazla Kader kartı.
  • Yeni felaketler. Engizisyoncular, çılgın youtuberlar, ıssız bir ada ve hatta bir Pestilence festivali!
  • Yeni karakterler. Ünlü ve bilinmiyor.
  • Kendi büyük daireniz. Başkalarının en vahşi hayallerinin ötesinde.

İndirme: Peace, Death Apk Full

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Barış, Ölüm’ü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Sonsuz Hand of F oynamak ve FATE için çalışmak için ana oyunu tamamlayın;
  2. Başarılar düzeltildi;
  3. Şu anda Uygulama İçi yok;
  4. Küçük düzeltmeler;

Barış, ölüm hakkında özet APK

ad Barış, ölüm APK
Yayımcı
En son sürüm 1.9.5
Platformlar Android 4.1
paket cc.peacedeath.peacedeath
İndirme: Orijinal Barış, Ölüm APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir