PC Futbol Legends v0.1.08 (Mod Apk) Full idnir

PC Futbol Legends v0.1.08 (Mod Apk) PC Futbol Legends, orta büyüklükteki alanlarda hatasız ve oynanabilir bir şekilde oynanan dinamik bir futbol arcade oyunudur. Gerçekten 90’lı yılların eski futbol oyunları doğrultusunda.Oyun en önemli özelliği mizah ve eğlenceli. Oynarken harika zaman geçireceksiniz!

Futbol eğlenceye ve takım çalışmasına dayanır. Sahada olmanız veya arkadaşlarınızla kanepede oturan oyun konsolu ile oynamanız önemli değildir. PC Fútbol Legends, arcade futbol oyunlarının ihtişamlı günlerini cesurca hatırlıyor, hepimizin bildiği kült klasiklerinin anılarını geri getiriyor, klasik ama çok ciddi olmayan dokunuşu ve sanatsal ve yaratıcı dokunuşu sayesinde klasik oyuna yaklaşımı ile, PC Soccer Legends, futbol yöneticilerinden veya hardcore simülatörlerden sıkılmış insanlar için mükemmel bir oyundur. Sadece komutunu al, rahatla ve oyna!

PC Soccer Legends, simülatörlerin sertliğinden ve gerçekçiliğinden uzaklaşıyor. Oyun bizi akıcı bir oyunla bu retro oyunlara götürüyor, ancak aynı zamanda mevcut oyunların geliştirme teknolojisini kullanıyor.

Oyunun kontrolleri basit ve pas, balon ve atış veya giriş ve topu çalmak için itme içerir. Maç sırasında takımlar süper sprint, süper çekimler veya süper girişler gibi geçici güçlendirmeler alabilirler.

özellikleri:

– Futbol arcade oyunlarına tapan dinamik ve nostaljik oyun
– Kanepe oyuncuları ve oyunları için ideal
– Kurallara kim ihtiyaç duyar? Ne hatalar ne de oyun!
– Efsanevi oyuncular referans olarak alındı
– Uluslararası Kupa ve Lig modu
– 52 milli takım
– 28 el yapımı antrenör
– Mizah. Futbol yöneticileri ve simülatörleri sıkıcı. Sahadaki eğlenceye geri dönelim!

MOD:
1. Sınırsız Para *
2. Sınırsız Altın *
3. Sınırsız Enerji *
* Harcadığınızda artış

İNDİR:

PC Futbol Legends v0.1.08 Full indir-1

PC Futbol Legends v0.1.08 Full indir-2

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

FCM23 1.0.31 – sports game “Football Club Management 2023” Android +mod

FCM23 Soccer Club Management v1.0.31 + Mod – sports game and simulation “Football Club Management …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir