Payback 2 2.104.8 Apk- Mod for Android Full

Geri ödeme 2 Mod bir Arcade Android oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 853.559 kişi oy kullandı.

genel bakış

Geri ödeme 2, tank savaşlarından yüksek hızlı helikopter yarışlarına kadar büyük çete savaşlarına kadar her şeyi içerir – ancak gerçekten ne kadar çeşitlilik olduğuna dair bir fikir edinmeniz gerekiyor ve her zaman daha fazlasını ekliyoruz!

Önemli

  • ÇEŞİTLİ KAMPANYA. Büyük sokak kavgaları, roket araba yarışları ve çok daha fazlasını içeren elli kampanya etkinliği!
  • DÜNYAYI ELE ALMAK. Oyunun kapsamlı çok oyunculu, skor tablosu ve Google Play desteğiyle arkadaşlarınızla veya çevrimiçi olarak bir milyondan fazla oyuncuyla savaşın.
  • SAAT, GÜNLÜK VE HAFTALIK ZORLUKLAR. En son yeni etkinliklerde dünyanın geri kalanını yenmeye çalışın!
  • SONSUZ REPLAYABILITY. Oyunun yedi şehri, dokuz oyun modu, çeşitli silahlar ve düzinelerce aracın herhangi bir kombinasyonunu kullanarak kendi etkinliklerinizi “özel modda” yapın.

İndirme: Payback 2 Mod APK

Payback 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Sabit oturum açma sorunları
  2. Sabit ironi bonusu
  3. Hata düzeltmeleri

Payback 2 hakkında özet APK

ad Geri ödeme 2
Yayımcı Apex Tasarımlar Eğlence Ltd
En son sürüm 2.104.8
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Seekers Notes 2.4.1 – “Seekers Notes” brain teaser Android + mode + data Download

Seekers Notes v2.4.1 + Mod – a fun and popular note-taking game for Android An interesting and …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir