Parallel Space 4.0.8934 Full Apk for Android

Paralel Uzay Mod bir Kişiselleştirme Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı ve toplam 4.327.922 kişi oy kullandı.

genel bakış

Aynı uygulamanın birden çok hesabını aynı anda klonlayın ve çalıştırın ve benzersiz alanınızı şekillendirmek için temaları kullanın.

Android’de en üst sıradaki araçlardan biri olan Parallel Space, 90 milyondan fazla kullanıcının aynı anda birden fazla hesapta tek bir cihazda oturum açmasına ve kendi stillerini vurgulamasına yardımcı oluyor. Gizli Kurulum özelliği ile uygulamaları cihazda görünmez yaparak kullanıcı gizliliğini de korur. Dahası, kullanıcılar kendi alanlarını şekillendirmek için klonlanmış uygulamalarının temalarını ve Parallel Space temalarını özelleştirebilirler. Parallel Space 24 dili destekler ve çoğu Android uygulamasıyla uyumludur. Birden fazla hesabı yönetmek, gizliliği korumak ve kendi alanınızı özelleştirmek için hemen Paralel Alan edinin.

Önemli

 • Kullanıcıların hayatı ve işleri arasında kolayca denge kurun.
 • Çift kullanıcıların çevrimiçi oyun deneyimi ve daha çok eğlenmeleri.
 • Hemen hemen tüm uygulamalar Paralel Alan’da ikinci bir hesap için desteklenir. Her iki hesaptaki veriler birbirini etkilemez.
 • Bir tema mağazası Paralel Boşluğa entegre edilmiştir ve kullanıcıların kendi alanınıza stil vermek için başvurmaları için özelleştirilmiş temaların bir listesi hazırdır.
 • Özel bir temayla benzersiz bir alana stil vermek için. Kullanıcı, ruh halleri ile tek bir dokunuşla farklı temaları hızlı bir şekilde değiştirebilir.
 • İki hesabı aynı anda çalıştırın ve farklı hesapları etkili bir şekilde yönetmek için tek dokunuşla hızlıca geçiş yapın.
 • Güçlü, istikrarlı ve kullanımı kolay.
 • Benzersiz: Paralel Uzay, Android’deki ilk uygulama sanallaştırma motoru olan multiDroid’i temel alır.

İndirme: Parallel Space Apk APK

Paralel Alanı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Android 10 ile tamamen uyumlu
 2. Paralel Alanın genel performansı optimize edildi.
 3. Bilinen bazı hatalar düzeltildi.

Paralel boşluk hakkında özet APK

ad Paralel Alan Modu
Yayımcı LBE Tech
En son sürüm 4.0.8934
Platformlar Android 4.0
paket com.lbe.parallel.intl
İndirme: orijinal Paralel Uzay APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir