Bubble Shooter: Panda Pop 9.2.001 Apk Full Mod for Android

Panda Pop 9.2.001 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Panda Pop
Yayımcı
En son sürüm 9.2.001
Platformlar Android 4.1
paket com.sgn.pandapop.gp
İndirme: Orijinal Panda Pop APK

Sevgili dostlar, size Panda Pop APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Puzzle Android Oyunudur ve 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Panda Pop MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.6, toplam 1.114.316 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Ücretsiz kabarcık atıcılar oynamaktan hoşlanıyor musunuz?

Her aşamada size meydan okuyacak eğlenceli bir kabarcık pop oyunu olan Panda Pop’ta kabarcıklar patlatmaya ve seviyeyi geçmeye hazır olun.

Aynı renkteki baloncukları patlatmak ve bu bağımlılık kabarcık atıcı destan bebek pandaları kurtarmak için 3 maç! Zavallı bebek pandalar onları kurtarmak için sana güveniyor. Baloncuklar bitmeden zorlu seviyeleri tamamlayabilir misin?

Sevimli toon pandalar kurtarmak için her zorlu bulmaca ile patlama! Kabarcıklar çekmeye başlayın, her seviyeyi tamamlayın ve arkadaşlarınızla Panda Pop’u çevrimiçi oynayın! Aynı renkteki çizgileri eşleştirerek ve şaşırtıcı, ücretsiz bubble shooter bulmacalarımızı çözerek saatler geçireceksiniz!

Bu ücretsiz Panda Pop kabarcık çekim görevi ile puanınızı yenmek ve keskin kalmak için kendinize sorun. Bu hayvan kabarcık atıcı destanında çizgi renklerini hedeflemek, eşleştirmek, takas etmek ve birleştirmek zorunda kalacaksınız. Değişen zorluk seviyeleri ile bu panda kabarcık patlama meydan bir seviyeden diğerine geçerken kabarcıklar bağlayın!

Bu renkli panda maç 3 kabarcık atıcı kabarcıklar pop ve patlama, maç, bağlamak, takas ve ezmek! Bu beceri odaklı kabarcık haşhaş oyunda daha da büyük etki için güçlendiricileri birleştirin ve unutmayın: Bu klasik kabarcık çekim mücadelesinde hızlı düşünmeniz gerekecek!

Önemli

 • Bubble Shoot Match 3 Puzzle Pop Oyunu: 3000’den fazla zorluk seviyesi ile baloncukları patlat
 • Kurtarma Bebek Pandaları: Pandaların yardıma ihtiyacı var! Bizim balonları kurtarmak için kabarcık shooter bulmaca patlama!
 • Eğlenceli Etkinlikler: Eğlenceli etkinlikler ve ücretsiz ödüller için sık sık kontrol edin
 • Günlük Zorluklar: Günlük olarak keskin kalın ve ilerleyin
 • Kombinasyonlar ve Güç Artışı: Komboları en üst düzeye çıkarmak için balon patlatma beceri atışlarını patlatın
 • Bubble Popper: Bu bulmaca çekim oyununda renkli baloncukları eşleştirin ve bağlayın
 • Sevimli Evcil Hayvanları Topla: Sihirli balon patlatma maniğimizde kurtarma toon pandaları

Panda Pop APK Apk indir Oyunu oyna

Panda Pop’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

9.2.001 Sürümündeki Yenilikler

 1. Daha fazla yeni seviye ile pop-up yapın
 2. YENİ Koleksiyon Bebekler toplamak için!
 3. Oyuncu Profilinde YENİ Güncellemeler!
 4. Haziran / Yaz Teması

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Solitaire Showtime: Tri Peaks Solitaire 22.0.3 – a fun “card show” game for Android! Download

Solitaire Showtime: Tri-Peaks Solitaire v22.0.3 – Interesting card game “Card Show” for Android A simple …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir