[Paid] Reporter 2 1.03 Full Apk- Mod for Android

Reporter 2 hakkında özet

ad Muhabir 2 APK
Yayımcı AGaming +
En son sürüm 1.03
Platformlar Android 5.0
paket com.agaming.reporterii
İndirme: original Reporter 2 APK

Sevgili dostlar, size OBB ile Reporter 2 APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Reporter 2 MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 5.411 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Popüler aksiyon-korku oyununun devamı – “AGaming +” stüdyosundan “Muhabir”, sizi çekirdeğe şok edecek! Işıkları kapatın, kulaklıkları bağlayın ve dikkatli olun, çünkü sadece dikkatli ve dikkatli bir kişi nihayet bu karanlık tarihi çözebilir!

Önemli

Bir şekilde mucizevi bir şekilde hastanede hayatta kaldın! Sence bitti mi? Peki ya bu 7 günlük garip çağrıya? Zaman azalıyor! Kaygısız rüyalar geride kaldı: şimdi kabusların rehinisiniz ve her sabah soğuk bir terle uyanıyorsunuz. Ve kabuslar her geçen gün daha gerçekçi ve ürkütücü hale geliyor.

Bu yüzden sizi kabuslarda izleyen gizemli kız hakkında bir şeyler bulmaya çalışıyorsunuz. Arkadaşlarınızdan biri ilginç bir şey buldu ve hemen harekete geçmeniz gerekiyor! Gitme zamanı!

Reporter 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.


önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir OBB’yi indir

Reporter 2 OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.agaming.reporterii” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.03 sürümündeki yenilikler

  1. 64 bit modu için destek eklendi.
  2. Bazı seviye düzeltmeleri.
  3. Ayna yüzeylerinin yanlış görüntülenmesi düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir