[ORIGINAL] Sniper Fury 5.3.0b Full Apk +Mod for Android

Summary about Sniper Fury

Name Sniper Fury APK
Publisher Gameloft SE
Latest Version 5.3.0b
Platforms Android 4.1
Package com.gameloft.android.ANMP.GloftFWHM
Download original Sniper Fury APK

Sniper Fury Mod bir Aksiyon Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 990.387 kişi oy kullandı.

Destansı 3D savaş alanlarında hedeflerinizi yakalayın! Keskin nişancı tüfeğinin arkasına koyan ilk kişi shooter oyunu.

Geri çekilin ve dünyanın en iyi keskin nişancıları ile savaş alanında harekete geçin! Sniper Fury, en iyi keskin nişancıların gizlendiği yerde kötülüğe nişan almaları için bir çağrı yapar. Çeşitli bölgelerdeki savaş alanları, her biri benzersiz zorluklarla her ortamda çekim yapmanıza izin verecektir.

Çarpıcı 3D grafikler ile savaş alanında çapraz ateş. Görevlerinizi gerçekleştirmek için keskin nişancı tüfekleri ve otomatik saldırı silahları donatın. Silah vurun ve benzeri olmayan silahlar yapmak için onları benzersiz özelleştirmelerle yükseltin.

Birinci şahıs nişancı oyunu sizi keskin nişancı tüfeğinin arkasına koyar. Bu gerçekçi aksiyon ve atış simülatörü ile adrenalinizi pompalayın.

Dünyanın dört bir yanından gelen FPS oyuncuları Sniper Fury’de yarışıyor. Rakip klanlara saldır ve liderlik panosundaki yerini kazan! Düşmana vurun ve savaş alanında büyüklüğünüzü kanıtlamak için en iyi oyun ligine girin!

Önemli

123123

Sniper Fury’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

İndir

Ne var ne yok

  1. ÇIKIŞLAR: Bu YENİ, hızlı ve eğlence dolu oyun modunda büyüyün veya eve gidin.
  2. YENİ OFİSİF DRONE: PvP’nizi bu yeni gizmo ile renklendirin!
  3. YAŞAM KALİTESİ: Sizi duyduk! Artık sonsuz enerjiyi ve milletvekillerini saklayabilirsiniz; bunları istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
  4. YENİ SİLAHLAR, YENİ DİŞLİ TAKIMLARI: Veba Doktoruna gizlice bakmak için oyuna başla!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir