[Original] Megapolis 5.50 Full Apk- Mod for Android

Megapolis hakkında özet

ad Megapolis APK
Yayımcı Social Quantum Ltd
En son sürüm 5.50
Platformlar Android 4.4
paket com.socialquantum.acityint
İndirme: orijinal Megapolis APK

Sevgili dostlar, size Megapolis APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Megapolis MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı ve toplam 1.423.802 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Uzun süredir devam eden şehir kurma strateji oyunu Megapolis’e hoş geldiniz. Megapolis Mod sadece pazarın kurallarına dayanan gerçek bir ekonomik oyun değil, aynı zamanda hayallerinizdeki metropolü inşa etmek için mükemmel bir şans.

Bu oyunda asla sıkılmayacaksınız, Android Megapolis Hack’in büyümesi için birçok fırsatı var: mükemmel bir kentsel altyapı inşa edin, bir araştırma merkezi oluşturarak bilimi ilerletin, doğal kaynaklar için madencilik endüstrisini genişletin veya gerçek bir petrol kralı olun. İstediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Hiç Stonehenge, Eyfel Kulesi ve Özgürlük Anıtı’nı aynı kasabada birleştirmek istediniz mi? Şimdi mümkün! Megapolis, gerçek hayattaki muadillerine tamamen benzeyen çok sayıda ünlü bina ve anıt inşa etme fırsatı sunuyor. Evler, gökdelenler, parklar inşa edin ve manzaranın tadını çıkarmak için şehrinize eklemek istediğiniz anıtları seçin. Vergilerin akmasını ve şehrinizin büyümesini sağlamak için binaları stratejik olarak yerleştirin. Şehrinizi benzersiz kılmak için her zaman yeni ve farklı bir şeyler vardır.

Önemli

  • Gerçekçi binalar ve anıtlar
  • Eyalet yarışmaları – Kendi eyaletinizi geliştirin ve eyalet yarışmalarına katılın
  • Altyapı yükseltmeleri için inanılmaz fırsatlar: demiryolu, havaalanı, çevre yolu, yeraltı, gemiler vb.
  • Endüstriyel kompleks – kaynakları toplama ve işleme
  • Askeri üs – yeni silahlar geliştir ve silahlanma yarışına gir
  • Araştırma merkezi – daha hızlı ilerlemek için bilimi ilerletin

Megapolis’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

5.50 sürümündeki yenilikler

Oyunumuz daha da iyi oldu. Bir dizi küçük hatayı düzelttik, böylece hiçbir şey sizi Megapolis’inizi geliştirmekten alıkoyamaz. Oyunu oynamak artık çok daha eğlenceli! Şimdi güncelleyin ve kendiniz görün.

Oyunu sizin için geliştirmek için çok çalışıyoruz, bu yüzden yorumlarınızı bırakmayı unutmayın! Bizimle kaldığın için teşekkürler!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir