[ORIGINAL] MARVEL Super War 3.5.1 Apk Mod Full indir

MARVEL Super War Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 107.459 kişi oy kullandı.

genel bakış

Marvel’in ilk MOBA oyunu mobilde! Marvel ve NetEase Games, Marvel Universe’nin en dinamik, göz kamaştırıcı ve sadık rekreasyonunu küçük ekranda sunmak için bir araya geldi. Daha fazla olasılık keşfetmeye ve aksiyonu daha önce hiç olmadığı gibi deneyimlemeye hazır olun! Iron Man’a karşı Kaptan Marvel, Spider-Man’a karşı Deadpool, X-Men’e karşı Avengers! Epik 5v5 gerçek zamanlı savaşlar, büyük kozmosu sallamak üzeredir! Ne için bekliyorsun? Arkadaşlarını kap, nihai takımını oluştur ve yeni ve bilinmeyen Marvel MOBA-ayetine dal. Birlikte Savaş, Sonsuza Kadar Kahramanlar!

Önemli

  • MARVEL Super War, tüm Marvel serilerinden Süper Kahramanlar sunuyor. En sevdiğiniz karakter olarak oynayın veya her biri benzersiz stillere ve becerilere sahip devasa bir Kahramanlar ve Kötüler arasından seçim yapın ve nihai yıldız dövüşüne katılın.
  • Kazanmak için ödeme rune sistemi yok! Dengeli kahramanlar dengeli savaş demektir. İtibar ve başarılar beceri ve azim yoluyla kazanılmalıdır. Tamamen adil dövüşlerde rakiplerinizi en iyi şekilde heyecanlandırmanın keyfini çıkarın.
  • Sahne sizindir! Duyarlı ve basit kontrollerle savaşın. Özel saldırı kombinasyonları, dinamik etki ve hareket yetenekleriyle gücünüzü gösterin.
  • Aksiyonu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yaşayın. Arkadaşlarınızla takım kurun, hayalinizdeki ekibi bir araya getirin ve bilinmeyen Marvel MOBA-ayetine birlikte yolculuk edin.

MOD İNDİR DOWNLOAD

OBB İNDİR DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir