[ORIGINAL] MARVEL Super War 3.8.0 Apk Full Data for Android

MARVEL Super War 3.8.0 APK + Mod for Android hakkında özet

ad MARVEL Süper Savaş
Yayımcı
En son sürüm 3.8.0
Platformlar Android 4.1
paket com.netease.g104na.gb

genel bakış

Sevgili dostlar, MARVEL Super War APK’nin OBB ile son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 5.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. MARVEL Super War MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,3 puan aldı ve toplam 137,038 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Marvel’in ilk MOBA oyunu mobilde! Marvel ve NetEase Games, Marvel Evreninin en dinamik, göz alıcı ve sadık rekreasyonunu küçük ekranda sunmak için bir araya geldi. Daha fazla olasılık keşfetmeye ve aksiyonu daha önce hiç olmadığı gibi deneyimlemeye hazır olun! Demir Adam, Kaptan Marvel’e Karşı, Örümcek Adam’a Karşı Deadpool, X-Men’e Karşı Yenilmezler Epik 5v5 gerçek zamanlı savaşlar, engin evreni sallamak üzere! Ne için bekliyorsun? Arkadaşlarınızı toplayın, nihai takımınızı kurun ve yeni ve bilinmeyen Marvel MOBA evrenine dalın. Birlikte Savaş, Sonsuza Kadar Kahramanlar!

Önemli

  • MARVEL Super War, tüm Marvel franchise’larından Süper Kahramanlar içerir. En sevdiğiniz karakter olarak oynayın veya her biri benzersiz stillere ve becerilere sahip çok sayıda Kahraman ve Kötü Adam arasından seçim yapın ve nihai yıldız kavgasına katılın.
  • Kazanmak için öde rün sistemi yok! Dengeli kahramanlar, dengeli dövüş demektir. İtibar ve başarılar, beceri ve sebatla kazanılmalıdır. Tamamen adil dövüşlerde rakiplerinizi en iyi şekilde heyecanlandırmanın keyfini çıkarın.
  • Sahne senin! Duyarlı ve basit kontrollerle savaşın. Özel saldırı kombinasyonları, dinamik efekt ve hareket yetenekleriyle gücünüzü gösterin.
  • Her zaman, her yerde aksiyonu yaşayın. Arkadaşlarınızla takım kurun, hayalinizdeki ekibi bir araya getirin ve bilinmeyen Marvel MOBA-ayetine gidin.

MARVEL Super War APK Mod Son versiyonunu indirin

MARVEL Super War’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Download MARVEL Super War Mod Apk v3.8.0

Download MARVEL Super War OBB

Google Play

MARVEL Super War OBB nasıl kurulur

  1. İndirilen APK dosyasını yükleyin
  2. “Com.netease.g104na.gb” klasörünü çıkarın ve “Android / Obb /” klasörüne kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

3.8.0 sürümündeki yenilikler

Hatalar düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir