[Original] Fortnite Battle Royale 13.30.0 Full Apk for Android

Fortnite 13.30.0 APK + Mod for Android hakkında özet

İsim Fortnite
Yayımcı
En son sürüm 13.30.0
Platformlar Android 4.1
Paket com.epicgames.fortnite

Genel Bakış

Sevgili dostlar, size Fortnite APK’nin son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 50.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com da üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Fortnite MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puan üzerinden 5,0 üzerinden 4,7 puan aldı ve toplam 259,275 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Fortnite , Google Play’e geldi! Battle Royale’de ayakta kalan son kişi olmak için ekip kurun ve yarışın ya da hayalinizdeki Fortnite’ı Creative’de inşa etmek için hayal gücünüzü kullanın.

1 numaralı Battle Royale oyunu mobil cihazlara geldi! 100 oyunculu PvP’de son kalan olmak için takım oluşturun ve yarışın. Kapak oluşturun. Rakiplerinizle savaşın. En uzun süre hayatta kalın. Zaferinizi kazanın.

Fortnite Mod , mobil cihazlarda PlayStation 4, Xbox One, PC ve Mac’ten bildiğiniz 100 oyunculu PvP oyunudur. Aynı harita, aynı oyun, aynı haftalık güncellemeler. Ayakta kalan son kişi olmak için savaşırken kalenizi inşa edin. Dünyanın her yerinden veya aynı odada arkadaşlarınızla takım kurun ve takım oluşturun!

Öne Çıkanlar

  • İNŞA ET VE YOK ET – Kendi siperini oluşturarak savaş alanını şekillendir. Rakip duvarın arkasına mı saklanıyor? Avantajı elde etmek için kılıflarını çıkarın.
  • GEAR UP – Savaş otobüsüne binin ve favori bölgenize gelin. Kaynakları toplayın, teçhizat toplayın ve rakiplerinizle savaşın! Son ayakta kalan kazanır.
  • ARKADAŞLARLA EKİP OL – Dünyanın her yerinden veya aynı odada arkadaşlarınla ​​takım kur!
  • DESTANSI GÜNCELLEMELER VE ETKİNLİKLER – Haftalık güncellemeler eğlenceyi sürekli artırır. Yeni oyun modları, avatarınız için ciddi ve çılgın yeni görünümler, yeni silahlar ve eşyalar… .Fortnite her zaman genişliyor.
  • YOLDA KONSOL OYUNU – Tam oyunu her zaman, her yerde oynayın. Hareket halindeyken görevleri tamamlayın, Savaş Biletinizi ilerletin ve daha fazlasını yapın.

Fortnite APK Mod Son versiyonunu indirin

Fortnite’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD (INDIR)

Download Fortnite Mod Apk v13.30.0

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

13.30.0 sürümündeki yenilikler

Bölüm 2 – Sezon 3’e dalın! İntikamının ardından Fırtına’dan daha fazla hayatta kalın. Ada sular altında kalan yaşam tarzına uyum sağlarken, ayakta kalın, yeni düşmanlar ve yeni zorluklar üstlenin.

Fortnite’ı daha önce denemediniz mi? Adayı keşfedin ve yeniliklere göz atın. Dalın!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ONE PIECE Bounty Rush 62100 – Android pirate battle fighting game Full Download

ONE PIECE Bounty Rush v62100 – a fascinating and fun action game “Battle of pirates” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir