One Shade 2.4.0 Apk + Mod for Android Full

One Shade Mod Kişiselleştirme Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 2.860 kişi oy kullandı.

genel bakış

One Shade, telefonunuzun bildirim açılır menüsünü modern, tamamen özelleştirilebilir bir sürümle değiştirmek için tasarlanmıştır. Yeni kişiselleştirilmiş bir deneyime ek olarak, hayatınızı kolaylaştıracak ekstra yardımcı programlar da getiriyor.

Uygulamayı kurmak ve hemen çalışmaya başlamak için her adımda ilerlersiniz, böylece hızlı ayarlar alanınızı değiştirebilir ve tam kontrol altında olabilirsiniz. Artık bu ayarları yapmak için özel bir ROM veya kök gerekmez.

Önemli

 • Tam renk özelleştirme: Temel düzeni alın ve tüm öğeleri istediğiniz gibi renklendirin.
 • Gelişmiş bildirimler: Alın, okuyun, erteleyin veya kapatın.
 • Gelişmiş müzik: Çalmakta olan albüm kapak resmini temel alan dinamik renkler. Parçanın herhangi bir bölümüne doğrudan bildirim ilerleme çubuğundan atlayabilirsiniz.
 • Hızlı yanıt: Mesajlarınızı görür görmez yanıtlayın. Tüm Android cihazlar için.
 • Otomatik olarak gruplandırıldı: Bildirimleri spam yapan bir uygulamadan bıktınız mı? Artık kolay kontrol için hepsi birlikte gruplandırıldı.
 • Özel arka plan resmi: Gölgede görüntülenecek en sevdiğiniz görüntüyü seçin.
 • Bildirim kartı temaları: Android 10’dan ilham alındı.

İndirme: One Shade Mod APK

One Shade’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Panelin bazen kapanmayı reddettiği bir sorun düzeltildi
 2. Son döşeme sırasının yarı saydam olması sorunu düzeltildi
 3. Android 10 için geçersiz kılma başlatıcısı seçeneği düzeltildi
 4. Kilitlenme düzeltmeleri

One Shade APK hakkında özet

ad Bir Gölge
Yayımcı Treydev A.Ş.
En son sürüm 2.4.0
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Thumbnail Maker Pro 11.6.1 – application for making thumbnails for Android! Full Download

Thumbnail Maker – Create Banners, Covers & Logos v11.6.1 – Application for making thumbnails of Android Professional and …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir