On this day. Historical calendar 4.3.4 Apk -Mod for Android Download

On this day. Historical calendar Mod bir Kitaplar ve Referans Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 5.050 kişi oy kullandı.

genel bakış

“Bu Gün”, bugün hangi olayların gerçekleştiğini bilmenize yardımcı olur: tatiller, gözlemler, ünlü insanların doğduğu veya öldüğü ve dünyanın dört bir yanından önemli tarihi olaylar. Takvim seçeneğini kullanarak belirli bir günü de seçebilirsiniz.

Önemli

  • On binlerce gerçek. Önemli etkinlikler Wikipedia kullanıcıları tarafından düzenli olarak eklenir. Uygulama yalnızca güncel bilgiler kullanır.
  • Çizimleri. App ilgili tüm makalelerden resim yükler. Wikipedia’nın kendisinden daha ilginç okuyun.
  • Özet. Notta belirtilen terimi tıkladığınızda araç ipuçları görünür.
  • Makalelere bağlantılar. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz Wikipedia makalelerinin bağlantılarını takip edebilirsiniz.
  • Paylaşma yeteneği. En ilginç gerçekler, messenger aracılığıyla arkadaşlarınıza gönderebilir veya sayfanızda sosyal ağlarda yayınlayabilirsiniz.

Bugün indirin. Tarihsel takvim Hileli APK

İndirme linkini yerleştirmeden önce Bu gün. Tarihi takvim, bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Bugün hakkında özet. Tarihsel takvim APK

ad Bugün. Tarihsel takvim
Yayımcı vodnouho
En son sürüm 4.3.4
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir