Om Nom: Run 1.1.4 Full Apk- Mod for Android

Om Nom: Run hakkında özet

ad Om Nom: Koş
Yayımcı Zeptolab
En son sürüm 1.1.4
Platformlar Android 4.4
paket com.zeptolab.omnomrun.google
İndirme: Orijinal Om Nom: Koş APK

Sevgili dostlar, size Om Nom: Run APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Om Nom için tavsiye edilen yaş : Run MOD 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.6, toplam 22.193 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Tehlikeli Nomville sokaklarında bir yarışta Om Nom ve Om Nelle’e katılın: engellerden kaçının, yolu temizlemek ve Cut the Rope evreninden yeni karakterlerin kilidini açmak için güç-up kullanın!

Önemli

  • ÇEŞİTLİ MİSYONLARI TAMAMLAYIN: belirli mesafeleri katlayın, mektupları toplayın, şaşırtıcı stuntlar yapın veya ödüller almak için sonsuz çalışma modunda mümkün olduğunca koşun.
  • YÜKSELTİCİ VE GÜÇ-UPS KULLANIN: roketler, atlama botları, mıknatıslar ve çift paralar yolculuğunuzda size yardımcı olacaktır. Onları toplamak ve ekstra puan almak için çalıştırın!
  • KESME HALATINDAN KARAKTERLERİN KİLİDİNİ AÇ
  • İNANILMAZ YERLERİ KEŞFEDİN: yoğun sokaklarda, dağınık çatılarda, yeraltı tünellerinde, robot fabrikasında ve diğer renkli seviyelerde koş!
  • LİDER TABLASININ ÜSTÜNE GİT: Liderlik panosuna hakim olmak için düzenli yarışmalarda en yüksek puanı al!

En son sürümü indirin

Om Nom: Run’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.1.4 sürümündeki yenilikler

  1. Hatalar düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir