Olympus Rising: Hero Defense 6.0.5 Full Apk for Android

Olympus Rising: Hero Defense hakkında özet

ad Yükselen olympus: kahraman savunma APK
Yayımcı Flaregames
En son sürüm 6.0.5
Platformlar Android 5.0
paket com.flaregames.olympusrising
İndirme: Orijinal Olympus Rising: Hero Defense APK

Olympus Rising: Hero Defense Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı ve toplam 154.409 kişi oy kullandı.

Olympus Dağı düştü ve Olympus’un Yunan mitolojisi tanrıları bu mitoloji oyunlarında mücadele ediyor. Ares, Poseidon ve diğer gladyatör kahramanları sizi bekliyor!

Birliklerine rehberlik etmek için kurnaz strateji oyunlarını kullan! Savaş stratejisi oyunları, ölümsüz güçler, fetih yeteneği ve düşmanlarınızı ezmek için savunma kullanarak kule savunma tanrı oyunlarında fetih sanatında ustalaşın. Grafiksel olarak çarpıcı bir Yunan mitolojisi oyununa dalın!

Olympus Rising Mod , Olympus Tanrıları ve ada fetihleri ​​ile dolu bir Yunan mitolojisi oyunudur. Poseidon, Ares ve diğer Yunan tanrıları gibi gladyatör kahramanları, Antik Yunan uygarlığından gelen canavarlara karşı karşıya gelir. Yunan mitolojisi oyunları ve stratejisi dünyasında medeniyetin yükselişine tanık olun.

Olympus Tanrıları, bu antik Yunan oyununda yardım için size güveniyor. Strateji oyunu Royal Revolt’un yaratıcılarından, bu destansı dövüşün tadını çıkarın ve Yunan mitolojisinde tanrılarla birlikte arayışın ve strateji oyunlarındaki tüm savaşı ortaya çıkarın.

Önemli

  • Ares, Hades, Afrodit ve diğer gladyatör kahramanları bu spartan oyununa gelişinizi bekliyor. Antik tarihi yeniden yazabilir, medeniyetin yükselişini denetleyebilir ve strateji oyunları oynayabilirsiniz. Nihai savaş tanrısı olun ve savaş oyunlarınızla rakip oyuncuları uzaklaştırın.
  • Bu Yunan mitolojisinde oynayın, bir ittifaka katılın ve savaşta Olympus Dağı’nı savunun! Olympus Rising’in savaş oyunları büyük ölçüde taktiklere ve strateji oyunlarına odaklanıyor.
  • İşbirlikçi Yunan oyunlarında en iyi stratejiyi oluşturmak için Sparta ile savaşın, Olympus’u savunun, ittifak üyelerinizle ve dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla işbirliği yapın.
  • Spartalılar, efsanevi canavarlar ile fethedin ve Yunan mitolojisi oyunları oynayın. Kahramanınızı donatmak için silah, zırh ve diğer öğeleri toplayarak düşmanla çatışmayı kazanmak için kahramanınızı ve birliklerinizi güçlendirin.

Olympus Rising: Hero Defense’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir OBB’yi indir

Olympus Rising: Hero Defense OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.flaregames.olympusrising” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir