Oil Tycoon 2.12.1 Mod Full APK

Oil Tycoon hakkında özet

ad Petrol kralı APK
Yayımcı Kutsal İnek Stüdyosu
En son sürüm 2.12.1
Platformlar Android 4.1
paket com.romit.sheikhoiltycoon
İndirme: Orijinal Oil Tycoon APK

Oil Tycoon Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 10.510 kişi oy kullandı.

Petrol kuyuları fabrikanızı ve atıl kârınızı yöneterek bir petrol kralı madencisi olun! Kargaşa tarihi, arka bahçenizde bir petrol sahası bulduğunuzda başlar. Gelişecek, yeni ekipman satın alacak, yeni binalar inşa edecek, muhafızları ve personeli işe alacak, rakiplerle anlaşmalar yapacak, madencilik, derin kazma, hisse senedi ticareti becerisi kazanacak, yeni mülkler satın alacak ve diğer birçok eğlenceli şey olacak.

Ve tüm bunlar derin petrol petrol madenciliği ve dünya enerji hakimiyeti kazma uğruna! Şehirde acele ve zaman ve bu ücretsiz artımlı oyun ile birlikte zengin olsun!

Bu oyunun yayın sürümünde 9 konum temsil edilmektedir. Bir ev, bir çöl, bir deniz, ele geçirilen topraklar, kasaba, derin enerji alanı, borsa, adanız, Sibirya, derin sualtı istasyonu. Hepsi kazıp kazarak madencilik yaparak sizin tarafınızdan inşa edilmelidir.

Oyuncular sıralanır, böylece başkalarına karşı nasıl enerji biriktirdiğinizi görebilirsiniz. Enerji madenci fabrika imparatorluğunu kur! Şehirdeki en iyi petrol madencisi olduğunuzu kanıtlayın! Petrol, gezegenimizin siyah altın enerjisi – şimdi bir petrol acele kargaşası zamanı!

Önemli

  • Atıl gelir enerjinizi artırmak için artımlı iş akışınızı otomatikleştirin
  • Çevrimdışı olsanız bile boş para kazanın, daha derine inmeye başlayın
  • Ekonominizi güçlendirmek için bir iki akıllı yatırımdan faydalanın
  • Daha fazla para kazanmak için Saygınlık Kazanın ve itibarınızı artırın
  • Şirketin şehirdeki zaman tıklaması işlemlerini yönetme
  • Prestij özelliği
  • Bu artımlı tıkırtı musluk suyu enerji oyunu zaman uzakta dokunun
  • Acele edin ve farklı bölgelere petrol dağıtın
  • Maksimum eğlence için müthiş harika etkileşimli öğeler
  • Derin kazmak ve Petrol Kralı olmak için ilk el simülasyonu

Oil Tycoon’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir