OH~! My Office 1.5.3 Apk Full Mod for Android

OH ~ hakkında özet! Benim ofis

ad OH ~! Benim ofis
Yayımcı
En son sürüm 1.5.3
Platformlar Android 5.0
paket com.twitchyfinger.google.myoffice
Orijinal OH indirin ~! Benim ofis APK

Sevgili dostlar, biz size OH son sürümü mevcut ~! Ofisim APK . Bu uygulama bir Simulation Android Oyunudur ve 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. OH ~ için önerilen yaş Office MOD’um 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.1, toplam 4.366 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Babanızın kurduğu şirket iflas ediyor. Bir patron olarak, şirketinizi kurtarmak için zamanda geriye dönme şansınız vardır. Bir demir yumrukla ofisinizi yönetin ya da sonuç vermeden çalışanlarınızın gevşetmesine izin verin. Ofisinizi nasıl yöneteceğiniz şirketinizin başarısını belirleyecektir. Google Play Store’da Öne Çıkan Oyun!

Tembeller dikkat! İster bir şekerleme ister telefonunuzda oynama, gevşeme olanlar ciddi şekilde cezalandırılacaktır! Çalışanlarınızın zamanının her anını kar etmek için harcadığından emin olmak için, personelinizde “en iyiyi” ortaya çıkarmak için “Verimlilik Çekici” verilir!

Önemli

 • Şirketinizi tüm yeni seviyelere taşımak için 15 Bölüm!
 • Seçim için 80’den fazla benzersiz personel, her biri 6 benzersiz yetenekleri ile 10 farklı personel!
 • Ofis düzeninizi özelleştirin, değiştirin ve düzenleyin. Global bir şirket olmanıza yardımcı olacak özel ofis eşyaları!
 • Nihai patron olmak için kendini özelleştirmek için derin avatar sistemi!
 • Sadece Patron gibi davranmayın, Patron gibi giyin!
 • Birçok “yönetim araçları” hizmetinizde!
 • % 100 Evcil Hayvan Dostu Ofis!
 • Renkli karakterler

En son sürümü indirin

OH ~ indirmek için link yerleştirmeden önce! Ofisim, bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.5.3 sürümündeki yenilikler

 1. Zaman sınırlı etkinlik: Zengin ödülleri kullanmak için Rice Dumpling’i topla!
 2. Yeni Patron kıyafeti eklendi
 3. Kullanıcı Arayüzü ve Hata Düzeltmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir