Offroad Outlaws 4.0.0 Full Apk +Mod for Android +Data

Offroad Outlaws Mod bir Yarış Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 76.307 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Çamur. Kir. Rocks. Çok. Kamyonlar. Özelleştirmeler. Drons. HARİTA EDİTÖRÜ. Dizel takasları. Dörtlü. Tarayıcıları. SxS. Bedava. Devam ediyor. Okumayı bırakın, şimdi indirin!

Offroad Outlaws Mod , bir off-road oyununda istediğiniz şeyi size sunar: Teçhizatınızı nasıl inşa edeceğiniz, ayarlayacağınız ve sürdüğünüz üzerinde tam kontrol, tamamlamak için tonlarca zorluk ve çok oyunculu, böylece açık dünya haritalarındaki rotaları keşfedebilirsiniz arkadaşların.

Önemli

Parkurları arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla keşfedin veya bayrak yakalama modunda savaşın! Dağlara, kaya yollarına veya arkadaşlarınızla nehirlere doğru yarışın!

Donanımınızı istediğiniz şekilde inşa edersiniz. Şasi kurulumu üzerinde tam kontrole sahipsiniz – sertlik, sönümleme, seyahat vb … ve hatta isterseniz farklı bir süspansiyon türüne geçebilirsiniz (önde I-Beam kurulumuna sahip modern bir kamyon ve arkada sağlam bir aks mı istiyorsunuz? Sorun değil.) Araç kontrolü için Eğim, Ok veya ekran Direksiyon simidi kontrolleri verilir. Sen seç!

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli açık dünya haritaları ile teçhizatınızı zorlu kaya yollarında yavaşça veya çölün düz kumları üzerinde hızlı bir şekilde sürdürebilirsiniz. Patikalardan bir mola vermek ister misiniz? Stunt parkında oynayarak rampalarınızı teçhizatınızın dayanıklılığını “test etmek” veya Rock Park’taki sürüş becerilerinizi test etmek için kullanabilirsiniz.

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

İndirme: Offroad Outlaws Apk APK

Offroad Outlaws’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya oyuntakip.com geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Yeni kamyon!
  2. Yeni tekerlekler!
  3. Yeni lastikler!
  4. Yeni çamur efektleri!
  5. Birçok düzeltme!

Offroad kanun kaçakları hakkında özet APK

ad Offroad haydutları APK
Yayımcı Battle Creek Oyunları
En son sürüm 4.0.0
Platformlar Android 4.1
paket com.battlecreek.offroadoutlaws
İndirme: Orijinal Offroad Outlaws APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir