OFFROAD Mod Apk Full indir

[PROJECT: OFFROAD] Mod Apk , kişinin arazide kullanması gereken iyi bir simülatördür. Yarışçının emrinde, muhtemelen harika fizik ve grafiklere sahip tamamen farklı otomobiller olacak. Burada bir kamyonda veya bir off-road otomobilinde yolculuk yapabilirsiniz. Siz de belirli simüle edilmiş rotaları deneyebilirsiniz. Düzensizlikler, yükselmeler, inişler ve farklı engeller türü içinde muhtemelen çok sayıda engel olacağı yolda. Ayrıca, beton bloklar ve sınırlarla çarpışmalardan uzak durmaya çalışmak muhtemelen gerekli olacaktır. Spor, tamamen farklı otomobiller deneyebileceğiniz elli menzilden oluşuyor.

[PROJECT: OFFROAD] – gerçekçi olmayan serin grafikler ve fizik ile tamamen farklı otomobillerde sürüş gerçekten nadir bir off-road simülatörü. Katılımcı, bir off-road otomobil veya kamyonun direksiyonuna geçip daha sonra özel olarak simüle edilmiş rotaları hareket ettirmeye çalışabilir. Tüm pistlerde yükselişler, inişler, her türlü düzensizlik, eğim ve sadece otomobilin yolunu engellemeyebilecek, ancak ek olarak ters çevirebilecek farklı engellerle birlikte birçok engel vardır. Kişi ayrıca sınırları ve beton bloklarla çarpışmalara karşı da dikkatli olmalıdır. Rekreasyon sırasında, oyuncu çok etkili otomobilleri yönetmenin yanı sıra 50 aralıkta elini denemeye sahip olacak. Her biri gerçekten zahmetli bir yer olan tamamen farklı stratejilerde 50’den fazla insan yapımı pistin üstesinden gelmek zorunda kalacağınız gerçekçi bir simülatör. Fizik ve harika üç boyutlu grafikler, pompalama sistemi ve otomobillere karar verme esnekliği gibi hayat. Ve her sonraki derece muhtemelen bir öncekinden daha karmaşık olacaktır.

[PROJE: OFFROAD] (MOD, çok para) – muhtemelen en karmaşık insan yapımı parçaları yenmek için sayısız off-road otomobillerde olabileceğiniz eşsiz otomobil simülatörü. Sporun grafik kısmı münzevi bir modelde yapılır ve asıl vurgu gerçekçilik üzerinedir. Hareketin gerçekçiliği, tamamen gelişmiş vücut mankeni ve iyi gelişmiş yönetim sistemi tarafından aktarılıyor. Müthiş bir parça ve strateji seçimi, çok yönlü ısılarda elinizi kontrol etmenize yardımcı olacaktır.

[PROJECT: OFFROAD] çok sayıda dişli türü için gerçekten çok muhteşem bir sürüş simülatörüdür. Otomobil, kamyonet ve farklı tüm modaların bir özelliği vardır – engebeli araziyi, sentetik engelleri aşmak ve otomotiv işinin aynı eski şehir varyantlarını taşımak için tasarlanmıştır. Oyunculara, 70 görev boyunca otomobillerin yeteneklerini kesinlikle uzmanlaştıracakları tamamen farklı alanlar sunulur. Buna ek olarak, hiçbir kısıtlama olmaksızın ücretsiz sürüş ve test moduna göre değişir.

PROJE: OFFROAD APK MOD sadece alışılmadık bir yarış değil. Tamamen farklı otomobillere ve farklı karmaşık manzaralara sahip tam teşekküllü bir kargo simülatörü. Her görev, bir dizi slayt, çukur, kayak sıçraması ve farklı engellerden koparak A seviyesinden B seviyesine geçmeniz gereken tam bir göz atın.

Özellikleri:

  • Farklı oyun
  • Bir dizi mod, 70 aralık
  • SUV’lerden damperli kamyonlara kadar tamamen farklı otomobiller.
  • Güzel, gerçekçi grafikler ve yönetim

Download links

Mod Apk

Mirror #2 (MOD)

GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir