[Original] Game of Thrones: Conquest 3.4.274232 Apk for Full Android

Game of Thrones: Conquest Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 245.657 kişi oy kullandı.

genel bakış

En iyi ejderhanı güçlendir, ordunu yönet, ittifaklar kur ve yeni toprakları fethetmek için savaşa git! Bu bağımlılık yaratan macera Strateji RPG oyununda Demir Taht ve Yedi Krallık’ı yönet!

Demir Taht için mücadele gerçek. Büyük evler çatışır, ejderhalar gökyüzüne hükmeder ve ölülerin ordusu # 1 Strateji RPG, Game of Thrones: Conquest Mod’daki bölge ile savaşmakla tehdit eder . GoT fantezinizi yaşayın ve bugüne kadarki en iyi GoT RTS RPG oyununda savaşa katılın. Westeros’un büyük lordlarının fantezisini yaşayan milyonlarca oyuncuya katılın. Evinizi inşa edin, ordunuzu yükseltin ve Demir Taht’ı yönetmeyi amaçlarken kaynaklarınızı yönetmenin en iyi yolunu bulun.

Ödüllü macera HBO serisine dayanan Game of Thrones: Conquest, oyuncuların Westeros’ta Lord olmasını ve Yedi Krallık’ı fethetmek için bir strateji tanımlamasını sağlayan bir Strateji RPG oyunudur. Savaş yapın, kılıçları çatlatın, ejderhanızı yükseltin ve düşmanlarınızı en iyi şekilde ele geçirmek ve Demir Taht’ı yakalamak için bugün savaşa katılın!

Bu Strateji RPG oyununda dizinizi bükecek, büyük bir bağlılık yaratacak mı yoksa Westeros’un diğer büyük lordlarının kurbanı olacak mısınız?

Önemli

 • Westeros’un efendisi olun: Harika bir ev inşa edin, sigilinizi oluşturun ve HBO’nun Game of Thrones şovuna dayanan bir Strateji RPG oyunu olan GoT: Conquest’teki krallığı yönetmek için Taç için Dövüşürken stratejide ustalaşın
 • Hit HBO serisinin önemli karakterleriyle etkileşime geçin
 • Winterfell ve King’s Landing gibi 120’den fazla ikonik Güç Koltuklarını fethedin
 • Yenilikçi Bağlılık Sistemini kullanarak tehlikeli bir siyasi manzarada ilerlerken Demir Taht’a sahip olma ve Büyük Savaşı kazanma fantezinizi yaşayın
 • Bu destansı macera MMO’da Ejderhanı yükselt ve Demir Tahtın Efendisi ol
 • Yumurtaları yumurtadan çıkar ve kendi ejderhalarını yetiştir: Ejderhalar Westeros’a ulaştı ve her krallığın kendi ejderha yumurtası var. Büyük ejderhanı düşmanlarını en iyi şekilde mi kullanacak yoksa kaleni mi koruyacaksın? Sen karar ver!
 • Macera topraklarında Westeros’un Efendisi olurken yeni bölgeleri fethet, ejderhalarını yükselt ve krallığını inşa et
 • Ordunuzla savaşın ve destansı bir fantezi mmo’da rakip lordlara karşı savaşın
 • Her bir İktidar Koltuğu size krallığınız için askeri ve ekonomik yükseltmeler kazandırarak kalelerinizi savunun
 • Haritayı fethedin, düşmanlarınızla çarpışın ve hit HBO serisine dayanan bu Strateji RPG oyununda etkinizi yayın
 • Fantezi RPG gibi, Güçlü Vites Oluşturun Bu RTS oyununda bir avantaj elde etmek ve düşmanlarınızı en iyi hale getirmek için güçlü dişli setleri ve ekipmanları üretebilir ve inşa edebilirsiniz.

İndirme: Game of Thrones: Conquest Apk APK

Game of Thrones: Conquest’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Uygulama performansındaki iyileştirmeler.
 2. Geliştirilmiş savaş performansı.
 3. Etkinlik ödül toplama sürecimiz iyileştirildi.
 4. Savaş hata düzeltmeleri.
 5. Facebook hesabı bağlama hatası düzeltildi.
 6. Ejderha Çukuru ile ilgili bazı sorunlar düzeltildi.
 7. Kullanıcı arayüzü hata düzeltmeleri

Game of Thrones: Conquest hakkında Özet

ad Taht Oyunları: Fetih
Yayımcı Warner Bros. Uluslararası Şirketler
En son sürüm 3.4.274232
Platformlar Android 6.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir