Nox Cleaner 2.7.0 Apk for Android Full

Nox Temizleyici Mod bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 1.146.134 kişi oy kullandı.

genel bakış

Telefon belleğiniz yetersiz veya yavaşlarsa, Nox Cleaner gereksiz dosyaları tamamen temizleyebilir, önbelleği kaldırabilir, depolama alanını boşaltabilir ve böylece telefon performansını artırabilir. Nox Cleaner’ı indirin ve daha hafif ve daha hızlı bir Android telefonun tadını çıkarın.

Önbellek temizleyici, önemsiz temizleyici, depolama temizleyici, bellek temizleyici, reklam temizleyici gibi gelişmiş mekanizmalarla donatılmış Nox Cleaner App , yalnızca telefon depolama alanını değil, aynı zamanda telefon performansını da artırabilir.

Önemli

  • Güçlü analitik motorumuzla, kullanıcılar yalnızca önbellek, artık dosyalar, indirme klasörleri, pano içeriği ve daha fazlasının temizleme işleminden daha fazla depolama alanı elde etmez; kullanıcılar ayrıca yanlış dosyayı silme konusunda endişe duymadan Line, WhatsApp veya diğerleri gibi sosyal uygulamalardan önbellek verilerini silebilir. Önemsiz dosyalarla tek dokunuş ve önbellek temizlenir!
  • Aşırı bellek kullanımı, telefonunuzu ağır ve yavaş yapar. Tek bir tıklama ile Nox Cleaner Apk hafızayı boşaltabilir ve telefonu daha hafif ve daha hızlı hale getirebilir. Nox Cleaner akıllıca çalışır, bu nedenle Android telefondaki deneyimi daha rahat hale getirir.
  • Nox Cleaner, kötü amaçlı yazılım, reklam yazılımı, çevrimiçi truva atları da dahil olmak üzere gerçek zamanlı virüs taraması yapacak ve potansiyel gizlilik tehditlerine sahip virüsleri kaldıracak, böylece kullanıcıları telefonunuza zarar verebilecek tüm tehditlere karşı koruyacaktır. Tek dokunuşla telefonunuz gizliliğinizi tehdit eden tüm potansiyel virüslere karşı güvende!
  • Nox Cleaner, CPU kullanımını azaltmak için pili tüketen uygulamaları akıllıca algılar ve kapatır, böylece telefon sıcaklığını düşürür, bu da video izlerken veya oyun oynarken kullanıcılara çok yardımcı olur.
  • Aquapark.io veya diğerleri gibi en sevdiğiniz oyunları artırın ve gecikmesiz oyun deneyimi ile maksimum hızın tadını çıkarın. Oyunlarınızın daha hızlı, daha akıcı çalışmasını sağlamak ve zafere giden yolu engelleyen tüm düşmanları öldürmek için tek dokunuşla Game Booster’ımızı deneyin.
  • Android 8+ sistemi diğer Android sistemleri ile aynı değildir. Bu nedenle, geliştiriciler Nox Cleaner’ı Android 8+ sürümünde en iyi şekilde çalışacak şekilde optimize ettiler.
  • Pil kullanım durumunu analiz ederek ve pil boşaltma uygulamalarını bulmaya ve durdurmaya yardımcı olarak, Nox Cleaner pil ömrünüzü etkili bir şekilde optimize eder, pili daha uzun süre uzatır ve korur.
  • Nox Cleaner, kullanıma bağlı olarak kullanılmayan uygulamalar hakkında bilgi sağlar. Android depolama alanını ve hızını artırabilecek daha fazla depolama alanı sağlamak için nadiren kullanılan uygulamaları yönetebilir ve kaldırabilirsiniz.
  • Nox Cleaner fotoğraf galerisini analiz edebilir ve kullanıcıların silmek için benzer fotoğrafları görebileceği farklı albümlere ayırabilir.
  • Uygulama Kilidi işlevi, kullanıcılara Snapchat, Instagram ve diğerleri gibi SNS uygulamalarına istenmeyen erişimden en yüksek güvenliği sağlar. Tüm özel bilgiler (fotoğraflar, aramalar veya mesajlar gibi) güçlü koruma sistemi öküz Nox Cleaner altında güvende tutulacaktır! Daha kolay kilitleme ve kilit açma uygulamaları için desenler ve şifre artık kullanılabilir.

İndirme: Nox Cleaner Mod APK

Nox Cleaner’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir