Nonstop Knight 2 v1.8.0 Apk Mod Sınırsız enerji Full

Mobil cihazlar için hızlı ve tatmin edici bir RPG oyunu arayanlar için Nonstop Knight 2 şüphesiz sizin için iyi bir oyun. Heyecan verici zindanlara şövalyeni takip ederken ve destansı canavarlara karşı devam ederken sonsuz aksiyonun tadını çıkar. Yorumlarımızla Flaregames’in bu şaşırtıcı Rol Yapma oyunu hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hikaye

Hikaye söz konusu olduğunda oyun küçük sürprizler sunuyor. Hâlâ başkalarıyla kendini kanıtlamak isteyen kahraman olarak rolünü üstleneceksin. Kahraman olarak, kendi yolumuzu takip etmenin yanı sıra yapabileceğimiz çok şey yok.

Bir zindan görürseniz, muhtemelen keşfetmeye gitmelisiniz. Canavarlar görürseniz, bazı kıçları tekmelemek doğaldır. Eğer hazineler görürseniz, bunu kendiniz almamak utanç verici olurdu. Ve bir sürü başka tipik şövalye işi.

Bekle! Belki de bu oyunun hepsi bu, basit ve kesintisiz şövalye eylemlerinin tadını çıkarmanız için.

Özellikleri

Burada Nonstop Knight 2’nin sunduğu tüm heyecan verici özellikleri bulacaksınız:

Oyunu klasik RPG tarzlarında oyna

Burada Nonstop Knight 2’de oyuncular klasik RPG stillerini deneyimleme ve yeni unsurların tadını çıkarma şansına sahip olacaklar. Sizi bir sonraki aşamalara taşımak için farklı görevleri takip etmeniz gerekir.

Haritada farklı konumlara seyahat edin ve yolunuza çıkan tüm düşmanları yok edin. Ve bunu yaparken, etrafta koşup gizli hazineleri talep edebilmeniz iyi olurdu.

Kahramanlarınızı güçlü silahlar ve dişlilerle donatın

Ek olarak, toplanan hazinelerle, bir şövalyenin ihtiyaç duyacağı her şeyden oluşan farklı eşya setleri almak için kilidini açabilirsiniz. Zırh setlerinden silahlara ve güçlendirmelere kadar her şeye sahip olacaksınız. Ve bunu yaparken, karakterinizin güçlerini korumak ve artırmak için bunları giymeniz oldukça makul.

Kişisel tercihlerinize bağlı olarak, oyuna belirli yaklaşımları seçebilirsiniz. Daha muhafazakar bir şekilde savaşmayı sevenler, genellikle yay, tatar yayı ve benzeri olan menzilli silahlara gidebilirler. Ancak tek bir darbede düşman gruplarını indirmenize yardımcı olabilecek bir şey istiyorsanız, Nonstop Knight ayrıca güçlü yakın dövüş silahları koleksiyonu sunar.

Ve yeterince şanslıysanız, kendinize mutlak güçler sunan efsanevi eşyaları elde etme şansı vardır.

Sonsuz seviyelerle kesintisiz eylemler

Bu oyunu mobil oyun deneyimlerine uygun hale getirmek için, içerik oluşturucular bu başlık ile kesintisiz oyun başlattı. Artık Nonstop Knight 2’nize giriş yapabilir ve istediğiniz zaman rakiplerinizi parçalamaya başlayabilirsiniz. Bu nedenle, oyun günlük seyahatler ve kısa molalar için mükemmeldir. Tamamen dalmış olana kadar düşmanlarla tekrar tekrar savaşın.

Daha destansı dövüşler için beceri setlerini yükseltin

Yeni ekipman giymenin yanı sıra, dövüşler sırasında karakterlerinizi daha yetenekli hale getirmenin başka yolları da var. Becerilerinizi geliştirip güçlendirerek, düşmanlara hızla büyü yapmanın yanı sıra daha güçlü saldırılar yayınlayabilirsiniz.

Dev patronları ve can sıkıcı köleleri yok et

Gizemli zindanları keşfederken, sana meydan okuyacak bir şeyleri olmayan bir utanç olurdu. Ve tam olarak Nonstop Knight 2’de olan şey budur. Şu anda, zindanlara basıyorsunuz, sonsuz canavarlar size yük olacak. Destansı kılıçlarınızla, aynı anda birden fazla düşmanı silme şansınız olacak ve bu da son derece tatmin edicidir. Ayrıca, tam burada bu zindanlarda, sizi bekleyen dev patronlar var. Onları indirin ve düştükçe değerli yağmalar toplayın.

Sıralama sistemindeki çevrimiçi oyuncularla rekabet et

Ve oyunu daha rekabetçi hale getirmek için, çevrimiçi sıralama sistemini de tanıttılar. Burada, oyuncular dünyanın her yerinden başkalarıyla rekabet edebilir ve liderlik tablosunda hak ettikleri yerlere tırmanabilirler. Bir harita seçin ve aranızdaki en iyi şövalyenin kim olduğunu görmek için yeteneklerinizi test edin.

Çevrimiçi loncalara katılın ve yeni özellikleri keşfedin

Ayrıca, çevrimiçi loncalara katılabilir ve çevrimiçi oyun deneyimini yaşayabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinin ve çevrimiçi destansı çoklu dövüşlere katılın. Co-op modunda heyecan verici görevleri oynayın ve arkadaşlarınızla birlikte dev düşmanları yok edin.

Farklı oyun modlarını deneyimleyin

Burada Nonstop Knight 2’nin şu anda desteklediği tüm heyecan verici oyun modlarını bulacaksınız:

  • Hayatta kalma – bir harita seçin ve gelen düşmanları indirerek şövalye olarak oynayın. Artık savaşamayana kadar savaşmaya ve savaşmaya devam et.
  • Refakatçi – son derece eğlenceli ve rahatlatıcı çevrimiçi işbirliği görevlerinde arkadaşlarına katıl.
  • Kaynak Çiftlikleri – bu ödül seviyelerinde mümkün olduğunca çok ganimeti toplayın.
  • Kabus – oyunu aşırı zorlukla başka bir seviyede yaşayın. Bu mod, Nonstop Knight 2’deki en yetenekli şövalyeler için ayrılmıştır.
  • Zaman saldırısı – farklı portallarda seyahat ederken, canavarları yok ederken ve düşen parçaları toplarken en iyi kayıtlarınızı geçmeye çalışın. Eski kayıtlarınızı geçip yeni ödüller kazanıp kazanamayacağınızı görün.

Oynaması ücretsiz

Kesintisiz Şövalye 2, her Android oyuncusu için ücretsizdir . Oyunu indirmek ve yüklemek için Google Play Store’a erişmeniz yeterli . Ardından “kesintisiz” oyun deneyimini deneyimlemeye başlayabilirsiniz.

Görsel ve ses kalitesi

Grafik

Oyun komik grafikler ve az şiddet ile dostça bir oyun sunuyor. Bu nedenle, hem arkadaşlar hem de aile buluşmaları için uygundur. Ayrıca, basit ve iddiasız grafiklerin tadını çıkarabilirsiniz. Bu, oyunun eski cihazlarda bile birçok Android cihazında çalışmasına izin verir.

Ses / Müzik

Eğlenceli ve rahatlatıcı müzik sizi saatlerce oyuna bağlayacak. Bu yüzden oyunu istediğiniz zaman oynamaya hazır olun.

Download Kesintisiz Şövalye 2 Mod Latest 1.8.0 Android APK

İstedikleri zaman tadını çıkarabilecekleri basit bir RPG oyunu arayanlar için Nonstop Knight 2 kesinlikle iyi bir seçimdir. Basit ve hızlı bir oyuna sahip olan oyuncular, mobil cihazlarında eğlenceli ve eğlenceli RPG oyununun tadını çıkarma şansına sahip olacaklar.

 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir