Nobodies: Murder cleaner 3.4.125 Apk Full Mod for Android

Nobodies 3.4.125 APK + Mod for Android hakkında özet

ad nobodies
Yayımcı
En son sürüm 3.4.125
Platformlar Android 4.0
paket com.blyts.nobodies2

genel bakış

Sevgili dostlar, size Nobodies APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Macera Android Oyunu ve 10.000’den fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Nobodies MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.8, toplam 843 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Hitmenler hedeflerini çıkardıktan sonra, birileri dağınıklığı temizlemek zorunda. Bu sensin. Gizli bir hükümet terörle mücadele örgütü için ‘temiz’ birisiniz, cesetleri elden çıkarmak, tüm kanıtları yok etmek ve orada olduğunuzu gösteren hiçbir işaret bırakmamakla görevliydiniz.

Nobodies, işverenlerinizin eylemlerinin keşfedilmemiş olmasını sağlamak için fikirlerinizi ve becerikliğinizi kullanmanız gereken bir nokta ve tıkla bulmaca macerasıdır. Onlara, dünyadaki korkunç deneysel biyo-silahları açığa vurmaya çalışan bir terör örgütü olan Q-100’ün kilit üyelerini çıkarmada yardımcı oluyorsunuz.

İçeri girin, çıkın ve en önemlisi ceset bırakmayın.

Önemli

  • Örtülmesi gereken on bir cinayet: delilleri saklamayı başarmak için hızlı düşünme ve beceriklilik gereklidir.
  • Bulmacalarla dolu: Her görevin klasik envanter bulmacalarından ısmarlama görevlere kadar üstesinden gelmek için benzersiz bir dizi zorluk var.
  • Bir meydan okumayı çözmenin birden çok yolu: birçok duruma yaklaşmanın çeşitli yolları, bazıları diğerlerinden daha etkili
  • El yapımı sanat: aramak ve keşfetmek için neredeyse yüz farklı elle çizilmiş sahne.
  • Gerçek olaylardan ilham alan: Ya 50’li ve 60’lı yılların korkunç insan deneyleri teröristlerin eline geçerse?

İndir Nobodies APK Apk Son sürüm

Nobodies’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Download Nobodies Mod Apk v3.4.125

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

3.4.125 sürümündeki yenilikler

  1. Japonca dil eklendi!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Scary Stranger 3D 5.6.0 – “Scary Stranger” adventure game for Android +mode +data Download

Scary Stranger 3D v5.6.0 + Mod – Exciting and adventure game “Scary Stranger” for Android …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir