Ninja warrior 1.38.1 Ful Apk- Mod for Android

Ninja savaşçısı hakkında özet

ad Ninja savaşçısı APK
Yayımcı
En son sürüm 1.38.1
Platformlar Android 4.1
paket com.tohsoft.arashi.ninja.shadow
İndirme: Orijinal Ninja savaşçısı APK

Sevgili dostlar, biz size Ninja savaşçı APK son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Macera Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Ninja savaşçı MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.4, toplam 154.299 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Süper insan becerileri ile birçok yaşam boyunca sonuçlandırılır ve bu beceriler efsanevi ninja savaşçıları tarafından korkunç savaşçı efsanesi olmalarına yardımcı olmak için yıllarca eğitilir.

Bu ninja dövüş oyununda, ninja savaşçı efsanesine dönüşeceksiniz. Senin görevin rehineleri kurtarmak, suikast ve onları yok etmek için düşman bölgelerine girmek.

Mükemmel akrobasi, ölümcül eğik çizgi, gizli kürekler, yıldırım hızında dart gibi insanüstü becerilerle, bu harika beceriler ninjanın yüzleşmesine, görevi tamamlamak için tüm tehlikelerin ve zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olacaktır.

Bir ninjaya dönüştüğünüzde, anksiyeteden gelen pek çok duygu seviyesinde, kazandığınızda neşeye dönüşme zorluklarıyla gergin olan büyük deneyimler yaşayacaksınız.

Bu macera oyunlarında. Ninja efsanesi karanlıkta düşmanlarla savaşmak için bir ninja savaşçısı olacak. Keşif yolculuğunda, savaş gücünü artırmak için düşmandan daha fazla elmas ve altın toplayabilirsiniz.

Önemli

 • Güzel grafikler
 • Oynaması ve kontrolü kolay
 • Harika ses
 • Birçok seviye ve harita ile akıllı meydan okuma
 • 3 harita ve 45+ seviye vardır
 • Bir bağımlısı oyun olacak.
 • Yakında: Daha fazla harita ve seviye

Ninja savaşçısını indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

YouTube’da Fragmanı İzle

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.38.1 sürümündeki yenilikler

 1. Yeni haritaları ve seviyeleri güncelleme
 2. Kaliteyi arttır
 3. Bazı hataları düzeltin

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Scary Stranger 3D 5.6.0 – “Scary Stranger” adventure game for Android +mode +data Download

Scary Stranger 3D v5.6.0 + Mod – Exciting and adventure game “Scary Stranger” for Android …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir