Night Owl – Sleep Coach 1.1.8 Apk Mod for Android Download

Gece Baykuş Mod Sağlık ve Fitness Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 3.6 puan aldı, toplam 29 kişi oy kullandı.

genel bakış

Bir mobil uygulamada bilişsel davranışçı terapi kullanarak uykusuzluğun üstesinden gelmek için yenilikçi bir kendi kendine yardım yönteminin tanıtılması. Night Owl Sleep Coach, bir psikolog ve davranışçı uyku tıbbı uzmanı tarafından oluşturulan okuma ve video sunumları şeklinde eğitim sağlar. Uyku günlüklerinin kullanımı sayesinde, uygulama size özel öneriler sunar.

Program boyunca çalışırken günlük görevler gereklidir. Bu hızlı bir düzeltme programı değildir ve hatırı sayılır bir zaman ve çaba yatırımı gerektirir. Programın tamamlanması 56 gün sürer, ancak 56 günlük sürenin bitiminden önce genellikle iyileşme görülür.

Önemli

Bu uygulamanın etkinliği son zamanlarda yapılan bir çalışmada değerlendirildi ve sonuçlar Sleep 2018 konferansında bir poster oturumunda sunuldu. Sonuçlar uygulamanın uykusuzluk olanlar için uyku restore yardımcı olduğunu gösterdi. Uygulamayı programın sonunda tamamlayan kullanıcılar en iyi sonuçları aldı.

İndirme: Night Owl Apk APK

Night Owl’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Belirli cihazlarda uyku süresini ayarlama ile ilgili sorunlar düzeltildi

Gece kuşu hakkında özet APK

ad Gecekuşu
Yayımcı Mindware Consulting Inc
En son sürüm 1.1.8
Platformlar Android 2.3.3
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir