Niagara Launcher 0.23.2 Apk Mod for Android Download

Niagara Launcher Mod Kişiselleştirme Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 765562 kişi oy kullandı.

genel bakış

Niagara Launcher, telefonunuza yepyeni bir görünüm kazandırır ve telefonunuzla sağlıklı bir ilişki kurmanıza yardımcı olacak minimalist bir deneyim sunar. Ayrıca akıllı yanıtlar ve karanlık mod da dahil olmak üzere Android 10’un en yeni ve en büyük özelliklerini deneyimleyeceksiniz.

Önemli

 • Doğrudan ana ekranda bildirimlerle etkileşim kurun: Diğer başlatıcıların çoğundan farklı olarak, Niagara Launcher, alınan mesajlar hakkında bir bakışta ve doğrudan ana ekranınızda gerekli bilgileri verir. Bir bildirimde hızlıca kaydırmak, bildirimi genişletir ve hızlı bir şekilde yanıt vermenizi sağlar.
 • Ergonomik verimlilik: Niagara Launcher tek elle kullanım için optimize edilmiştir. Uygulamalarınız her zaman erişilebilir durumdadır ve kaydırma çubuğu her iki taraftan da kullanılabilir.
 • Hafif ve hızlı: Niagara Launcher sadece telefonunuzun kaynakları için hafif değil, aynı zamanda sadece birkaç megabayt boyutunda, uygulama çok az yer kaplıyor. Basitliğin yanı sıra, akışkanlık Niagara Launcher’ın en önemli yönlerinden biridir.
 • Media Player: Bir uygulamadan ses çalarken müzik kontrolleri de gerektiğinde ana ekranınızda otomatik olarak görünür.
 • Tema: Niagara Launcher güzel bir tematik efekt için duvar kağıdı renkleri çeker. Ayrıca, açık veya koyu bir tema arasında seçim yapabilirsiniz. Simge paketleri de desteklenir – her uygulamaya ayrı ayrı bir simge bile uygulayabilirsiniz.
 • İstenmeyen Uygulamaları Gizle: Temiz ve düzenli bir ana ekran elde etmek için önceden yüklenmiş tüm bloatware’leri gizleyin.

İndirme: Niagara Launcher Mod APK

Niagara Launcher’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Hava durumu widget’ı iletişim kutusuna ve bildirimlerine özel yazı tipleri uygulanıyor
 2. Aramada Google Play düğmesi eklendi
 3. Aramada son yüklenen uygulamalar bölümünü göster
 4. Desaturate devre dışı bırakılan uygulamalar (örneğin, Digital Wellbeing nedeniyle)
 5. Birkaç Android 7 / 7.1 cihazında meydana gelen kilitlenme düzeltildi

Niagara başlatıcısı hakkında özet APK

ad Niagara Başlatıcısı
Yayımcı Peter Huber
En son sürüm 0.23.2
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir