New Star Manager 1.3.3.1 Apk Full Mod for Android

New Star Manager 1.3.3.1 APK + Mod for Android hakkında özet

İsim Yeni Yıldız Yöneticisi
Yayımcı
En son sürüm 1.3.3.1
Platformlar Android 5.0
Paket uk.fiveaces.nsfc

Genel Bakış

Sevgili dostlar, size New Star Manager APK’sının son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Spor Android Oyunudur ve 1.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com da barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. New Star Manager MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,4 puan aldı ve toplam 87,495 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

New Star Manager’a hoş geldiniz: BAFTA Ödüllü New Star Soccer serisinin yaratıcısı Simon Read’den çok beğenilen oyun.

Öne Çıkanlar

  • Hayati kulüp tesislerini inşa etmekten ve oyuncuların antrenman rejimlerini yönetmekten mükemmel sponsoru seçmeye ve arka odadaki personeli işe almaya veya kovmaya kadar New Star FC’nin her yönünü sahiplenin!
  • Telefonlar ve tabletler için özel olarak tasarlanmış yenilikçi kontrolleri kullanarak sahada oynanışla çok önemli hedefler oluşturmak ve puanlamak için ekibinizin her üyesini kullanın!
  • Hayalinizdeki kadroyu kurun, kazanan dizilişinizi seçin, taktik değişiklikler yapın ve hatta devre arası motivasyonu için soyunma odasına adım atın!
  • Uçucu oyuncularla başa çıkın ve endişelerini, patlamalarını ve tuhaflıklarını izleyerek zihinlerini oyuna geri getirin. Tahtayı arkanızda bırakın, spor basınının düşman sularında gezin ve taraftarların inanmaya devam etmelerini sağlayın… kulübün mali durumunu dikkatlice göz önünde bulundurun!
  • Dünyanın en büyük liglerinin ve kupa müsabakalarının gerçekçi simülasyonlarına dalın!
  • Al-ve-oyna spor oyunları şimdiden 30 milyondan fazla oyuncu tarafından beğenilmiş olan New Star serisinin en yeni bölümünü deneyimleyin!

New Star Manager APK Mod Son sürümü indirin

New Star Manager’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD

Download New Star Manager Mod Apk v1.3.3.1

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.3.3.1 sürümündeki yenilikler

Devamlı çalışma için artık gerekli olmayan bazı üçüncü taraf yazılım öğelerini kaldırır.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir