NBA LIVE Mobile Basketball 4.3.40 Apk +Full Mod for Android

NBA LIVE Mobil Basketbol Mod bir Spor Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 2.228.720 kişi oy kullandı.

OyunTakiP.CoM uygulamasından genel bakış

EA SPORTS NBA LIVE Mobile’ın yepyeni bir sezonunda mükemmelliğe giden yolu seçin ve süper takımınızı kurun .

SUPERSTARS 4. Sezonu ele geçirdi. Özel yetenek ve özelliklere sahip takımını SUPERSTAR oyuncuları etrafında kur. Takımınızı oluşturmak için mevcut ve klasik efsanevi oyuncuları, kortları, formaları ve benzersiz güçlendiricileri toplayın. Gündemi yakalayın ve mirasınızı istediğiniz gibi oluşturun.

Önemli

Bu tamamen yeni oyuncu türü, NBA’in en iyi oyuncularından bazılarını toplamanızı ve sezon boyunca geliştirmenizi sağlar. Joel Embiid gibi SUPERSTARS’ın kilidini açın ve tüm sezon OVR’larını artırmaya devam edin. SUPERSTARS’ın özel yetenekleri ve özellikleri vardır ve sizinki de dahil olmak üzere herhangi bir ekibin çekirdeğidir.

Tamamen yeni ekip oluşturma deneyimimizle sezona başlayın. Takımını seç ve bir SUPERSTAR seçerek takımını zafere taşı. EA SPORTS NBA LIVE Mobile’ın SEZON 3’ünde kazanmış olan TASLAK RANK’ınıza dayanarak, ek destekleyici oyuncuların ve BOOSTS’un kilidini açın. SEASON 3’ü kaçırdıysanız endişelenmeyin, yine de SUPERSTAR seçiminizi alacaksınız.

EA SPORTS NBA LIVE Mobile ilk kalıcı serisini tanıttı. Çok Yıllı Dizilimimiz, kazandığınız herhangi bir oyuncuyla bir takımda birlikte oynamanıza izin verecektir. Sıralamaya çıkmak ve tüm zamanların en baskın ekibini kurduğunuzu kanıtlamak için GÜÇ SIRALAMA kampanyanızdaki Çok Yılı Diziliminizi kullanın!

Ekibinizi zirvede tutmak için tüm yıl boyunca NBA’de yarışın. Her hafta yeni içerikler, hikayeler ve etkinlikler getiriyor. Gerçek hayattaki eşleşmelerde inanılmaz bonuslar kazanın ve her modda arkadaşlarınızla ve düşmanlarınızla ayak bileklerinizi kırın. Her gün, her gün bir çember ustası olun.

İndirme: NBA LIVE Mobile Basketball Apk Mod

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

NBA LIVE Mobile Basketball’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. 250’den fazla oyuncuyla ödülü eve götürmek için yarıştığınız yepyeni Sınırlı Süreli Liderler Sıralamasına katılın
  2. Favori takımlarınızdan bazılarıyla simüle edilmiş mevsimlere ayak uydurun
  3. Yeni kampanyalarla yeteneğinizi sergilemek için oynayın ve yepyeni CANLI GEÇMİŞ ile özel ödüller kazanın

NBA LIVE Mobile Basketball APK hakkında özet bilgi

ad Nba canlı mobil basketbol APK
Yayımcı
En son sürüm 4.3.40
Platformlar Android 4.1
paket com.ea.gp.nbamobile
İndirme: Orijinal NBA LIVE Mobil Basketbol APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir