My Talking Tom 2 2.0.0.954 Apk Mod for Android Full Download

My Talking Tom Mod , Sıradan bir Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 2.259.988 kişi oy kullandı.

genel bakış

My Talking Tom’un yaratıcılarından yeni bir global hit oyun olan My Talking Tom 2 geliyor! Bu serin ücretsiz oyunda, ünlü evcil kedi Tom inanılmaz bir yaşam macerasına gidiyor!

Önemli

  • BLOK ÜZERİNDEKİ EN SOĞUK KEDİ: Konuşan Tom her zamankinden daha eğlenceli ve daha canlı! Oyuncuların yaptığı her şeye tepki veriyor ve her gün yeni sürprizler var!
  • GÜNLÜK EĞLENCE: Oyuncular Tom’u aç olduğu zaman besleyebilir, kirliyken yıkayabilir, yorgunken yatağa koyabilir ve gerçekten… tuvalete gitmelidir! Büyük mutlu bir kediye dönüşmesini izleyebilirler!
  • YENİ MİNİ OYUNLAR: Bulmaca oyunları, aksiyon oyunları ve Tom’un ilk çok oyunculu mini oyunu gibi yepyeni mini oyunlar var!
  • YENİ DÜNYAYI KEŞFETMEK: Tom’un uçağı heyecan verici yeni dünyaları keşfetmek için kullanılabilir. Oyuncular uçarak gidip inanılmaz hazineleri geri getirebilir ve Tom’u giydirmek veya evini dekore etmek için kullanabilirler.
  • TOM PETS: Evet, Tom’un da bir evcil hayvanı var ve keşfedilecek dört evcil hayvan daha var! Her birinin kendi görünümü ve kişiliği vardır. Oyuncular ne olduğunu görmek için onları beslemeyi deneyebilirler!

İndirme: Benim Konuşan Tom’um 2 Apk APK

My Talking Tom 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. SİHİRLİ OL! İnanılmaz hileler öğrenin!
  2. Kar yağışı ve donmaya dikkat edin!
  3. Sinek ve tatil hediye toplamak!

Benim Konuşan Tom’um 2 hakkında özet APK

ad Benim Konuşan Tom’um 2
Yayımcı Outfit7 Sınırlı
En son sürüm 2.0.0.954
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir