My Sheet Music 1.6 Apk Full Mod for Android

My Sheet Music hakkında özet

ad Notalarım
Yayımcı
En son sürüm 1.6
Platformlar Android 4.4
paket com.sheet.music
İndirme: Orijinal My Sheet Music APK

Sevgili dostlar, size Notalarım APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Müzik ve Ses Android APP ve 50.000’den fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Nota Müziğim MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.1, toplam 664 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Müziğiniz, sizin tarzınız: Bu notalar uygulaması müzik okuma oyununu değiştireceğinden, müzik çalma ve çalışma şeklinizi değiştirme zamanı. Bu notalar tarayıcı, doğrudan akıllı telefonunuzda piyano notaları (veya herhangi bir müzik puanı) incelemenizi sağlar. Müzik skorlarını öğrenmek, incelemek veya pratik yapmak istediğinizde ve büyük ekranlı bir tabletiniz olmadığında, bu müzik okuyucu uygulamasını açın, en sevdiğiniz müzik sayfasını seçin ve çalmaya başlayın. Mağazadaki en iyi müzik notlar okuyucu uygulaması!

Önemli

  • Dijital nota okuyucu: orijinal notalarınızı müzik notalarınız, düzenlemeleriniz, müzik transkripsiyonlarınız ve parmaklarınızla dönüştürün.
  • Herhangi bir nota müziği çalabilirsiniz: piyano notaları, keman notalar, viyolonsel notalar, gitar sekmeleri, trombon, ocarina, flüt, pirinç, trompet ve hatta ukulele 🙂
  • Bir müzik öğretmeni / nota müzik eğitmeni olarak mükemmel: piyano ve sizinle birlikte başka bir enstrümanı incelemek için taşınabilir bir müzik öğreticiniz olduğundan, nota müziğini kolayca okumayı öğrenin. Müzik okumak hiç bu kadar kolay olmamıştı!
  • Tüm seviyeler için iyi: Müzik notalarının hızını ve orijinal müzik notalarınızın temposunu düzenleyin, böylece müzik notalarını istediğiniz tempoda okuyabilirsiniz. Müzik öğrenme için harika bir müzik notaları uygulaması.
  • Müzik listeniz, her zaman yanınızda: Nota Müziğim, tüm bu piyano sayfalarını taşımadan tüm piyano skorlarınızı incelemenizi sağlar.

Download indirme Linkleri

 Doğrudan bağlantılı ücretli kurulum dosyasını indirin – 15 MB

 

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorumlar veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.6 sürümündeki yenilikler

Uyarı: Uygulama müzik sayfasını tek başına çalmıyor! Akıllı müzisyenler için akıllı bir müzik sayfası görüntüleyici 🙂

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir