My Ice Cream Truck 1.2 Mod Full APK

My Ice Cream Truck hakkında özet

ad Benim dondurma kamyonu APK
Yayımcı Tapps Oyunları
En son sürüm 1.2
Platformlar Android 4.1
paket br.com.tapps.myicecreamtruck
İndirme: Original My Ice Cream Truck APK

Benim Dondurma Kamyon Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 104.119 kişi oy kullandı.

Dondurmaya olan sevginiz o kadar büyük ki etrafınızdaki herkesle paylaşmak mı istiyorsunuz? Benim Dondurma Kamyonum ile artık yapabilirsiniz!

Dondurma kamyonunuzu sadece ferahlatıcı ikramlardan daha fazlasını sunan konilerdeki tatlı tatlı mahallelerde sürün, konilerde şekerli mutluluk! Çalışabileceğiniz ilk araç ve malzemeler, içinizdeki titiz dondurma sevgilisi için yeterli görünmeyebilir. Ancak mümkün olan en iyi işi yapmak için sizi motive edecek şey budur: müşterilerinize kesin siparişlerini sunarak yeni malzemelerin ve tariflerin kilidini açın!

Hayat sadece dondurmayla değil (diliyoruz!) Bu nedenle, bazı müşterilere milkshake veya slushies siparişi verebilirsiniz, ancak uygun bir dondurma ana menüsünden uzak bir şey elde edemezsiniz!

Sanki dondurma sizi mahallede popüler hale getirmek için yeterince iyi değilse, hizmetinizin nefisliği, yerel gazetenin dikkatini çekecek ve işiniz hakkında bazı hoş sözler söyleyecektir. İşin gerçek neşesi!

Önemli

  • Berry Blue (yaban mersini), Chocoholic (çikolata), Kivi Denizi (kivi), Autumn Delight (mango), Very Berry (çilek) ve Vanilla Zilla (vanilya) gibi eğlenceli ve zevkli dondurma lezzetleri
  • Krem şanti, choco cips, doğranmış fındık, renkli sprinkles ve gofret gibi lezzetli soslar
  • Buz al ve iştah açıcı slushlar satmaya başla
  • Milkshake yapmaya başlamak için kamyonunuzu bir karıştırıcı ile donatın
  • Mutlu müşteriler her zaman geri gelecek!

My Ice Cream Truck’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Art of War 4.5.2 – a special and interesting strategy game “Battle Art” Android+mod Download

Art of War v4.5.2 + Mod – Fun strategy game “Art of War” for Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir