My Hospital 1.2.12 Full Apk+Mod (Unlimited Coins and Money) for Android

Benim Hastane Mod bir Simülasyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 85.347 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Benim hastanemdeki en tuhaf ve en komik hastalıklar ile yolunuzu iyileştirin – kendi tıp merkezinizi tasarladığınız, yönettiğiniz ve koruduğunuz nihai simülasyon oyunu!

İksirler oluşturun, çiftçilik yapın ve kendi tıbbi bitkilerinizi hasat edin ve yardımınıza ihtiyaç duyan yüzlerce hasta için tedavi üretin. Bu her derde deva ve her tedavinin parmaklarınızın ucunda olduğu bir dünya!

Önemli

  • Kendi hastanenizi inşa edin ve yönetin. Doktor ofisleri, teşhis odaları, tedavi merkezi ve laboratuvarlar inşa edin. Hastanenizi genişletin ve yükseltin ve arkadaşlarınızla paylaşın!
  • İyileştirici özelliklere sahip çiftlik ve hasat bitkileri, düzinelerce iksir üretir ve 80’den fazla komik hastalığı tedavi etmek için şurupları karıştırır. Biber boğaz rahatsızlığı, donmuş eller veya ince akciğerler olsun, tedaviyi bulacağınızdan emin olabilirsiniz! Her düzeyde ve eksiksiz eğlence zorluklarıyla yeni ilaçların, tedavi odalarının ve yeni koşulların kilidini açın!
  • Hastalarınızı evinizde hissettirmek için sağlık merkezinizin her alanını özelleştirin. Seçebileceğiniz tonlarca dekorasyonunuz var ve sonunda bir resim kadar güzel görünmeyi başardığınızda, arkadaşlarınızın önünde gösterin!
  • Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızın Hastanelerine erişmek için Facebook hesabınızla bağlantı kurun. Diğer Hastane yöneticileri ile tedavi al, sat ve rekabet et. Google Play Oyunlar ve Facebook aracılığıyla başarılarınızdan bahsedin.

İndirme: My Hospital Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Hastanem’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya Oyuntakip.com geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Benim hastanem hakkında özet APK

ad Benim hastanem APK
Yayımcı
En son sürüm 1.2.12
Platformlar Android 6.0
paket com.cherrypickgames.myhospital
İndirme: Orijinal Hastane APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir