My Home 1.0.219 Full Apk +Mod for Android

My Home Mod Basit bir Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 1.660.661 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Hiç kendi evinizi tam istediğiniz gibi tasarlamayı ve süslemeyi hayal ettiniz mi? Şimdi Evim ile yapabilirsiniz! Evlerin dekorasyonunda bize hediyeni göster! Gel ve rüya gibi evlerini milyonlarca diğer dekoratörle ÜCRETSİZ olarak dekore et!

Bir ev makyaj ve iç tasarım ustası ol! Oyun içi yürekten hikayeyi ortaya çıkarın ve çok sayıda gerçekçi karakterle tanışın! Şirin bir oturma odasından görkemli bir yatak odasına, küçük bir kınamak, lüks bir konak ve hatta küçük bir ev mağazasına kendi moda showroom’unuza, ev dekorasyon yolculuğunuza başlayın ve ev tasarım hayallerinizi gerçekleştirin!

Bu arada, para kazanmak için eğlenceli ve bağımlılık maç-3 bulmaca oyunu yenerek tadını çıkarın! Bir arka bahçe, balkon ve hatta havuzlar da dahil olmak üzere her türlü oda ve evi yenilemek için eşleşen seviyeleri tamamlayın! Ne için bekliyorsun? Evinizi şimdi ücretsiz dekore etmek için indirin!

Önemli

 • 3’lü eşleştirme bulmacaları ve ev dekorasyon oyunlarının bir kombinasyonu size ezici bir eğlenceli oyun deneyimi getiriyor!
 • Odanızı dekore etmek için sadece dokunun! Hayallerinizdeki gibi yapmak için evler veya odalar tasarlayın!
 • Heyecan verici maç-3 seviyeleri ton bekliyor! Müthiş patlama güçlendiricilerle binlerce zorlu eşleştirme seviyesi. Daha uyumlu zorlu daha eğlenceli demektir!
 • Hikayeye dokunmak: Hayalinizdeki evleri tasarlarken macerayı takip edin! Ayrıca oyun içi karakterlerle farklı şehirleri ve festivalleri ziyaret edebilirsiniz!
 • Eğlenceli ve benzersiz karakterler! En iyi arkadaşın, tatlı ev sahibin ve daha birçok sürpriz! Yol boyunca süslemenize yardımcı olacaklar!
 • Odaya müthiş 3D mobilya bir sürü yerleştirin! Kendi odanızı dekore etmek ve tasarlamakla görevli olacaksınız!
 • Sadece bir ev tasarımı ve dekorasyonundan memnun değil misiniz? Tasarlamanız ve dekore etmeniz için birçok evimiz var! Rahat bir yatak odası, dinlendirici bir oturma odası veya sessiz bir çalışma gibi çeşitli odalar! Daha fazla ev geliyor!
 • Özel evlerin tadını çıkarmak için hafta içi ve hafta sonu etkinliğine katılmayı unutmayın!
 • Arkadaşlarınızla rekabet etme: Oyundaki liderlik tablosunun üstüne çıkın ve arkadaşlarınızla rekabet edin! Ayrıca, zaman zaman arkadaşlarınızın evlerini ziyaret etmeyi de unutmayın!

İndirme: My Home Apk Full Mod

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Evimi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya Oyuntakip.com geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Yeni Parti Odası: Riverside Kampı! Bahar vadisi keşfetmenizi bekliyor!
 2. Daha fazla etkinlik paketi ve indirim bekliyor!
 3. Yeni Hikaye Odası: Ev Jimnastiği! Demek istediğin gibi çalış ve güçlen!
 4. Daha fazla seviye eklendi!
 5. İlerleme Hediyesi en son seviyelere güncellendi!

Evim hakkında özet APK

ad Benim evim APK
Yayımcı
En son sürüm 1.0.219
Platformlar Android 4.1
paket com.spacegame.homedesign
İndirme: Orijinal My Home APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir