My Burger Shop 2 1.4.3 Mod Apk Full

My Burger Shop 2 Hileli Mod Apk– Sunulan spor büyümesi, mutfak temasında mükemmel bir süpervizördür. Android’de hücresel gadget’lar için yaratılmıştır. Tam burada kişi hızlı yemeklerin hazırlanmasıyla uğraşan bir restoranın yönetimini alma şansına sahiptir. Katılımcı tamamen farklı sandviçler, hamburger, patates kızartması, soğuk içecekler ve farklı yemekler hazırlayacak. Müşterilerin sonuçtan memnun olduklarından ve bir kez daha gelmek istediklerinden emin olmalısınız. Emrin uygulanması sırasında kişi titizlikle ve kısa süre içinde hareket etmelidir. Sporun içinde My Burger Shop 2 mutlu müşteriler, faydalı olabilecek mükemmel bir gelir sağlayacak. Toplanan para ile, mutfağın daha etkili çalışması için yeni araçlar satın almalısınız. Kuruluşun görünümü de beğeninize göre kişiselleştirilebilir, rahat bir ortam yaratır. Spor içindeki yönetim rahat ve kolay bir şekilde yaratılır, bu yüzden onunla birlikte oldukça basit bir şekilde çalışın. Tam burada bu tür meseleleri takip edenleri beğeneceksiniz.

Oyunun özellikleri:

  • Tamamen farklı yemekler;
  • kolay yönetim;
  • araçlar büyüsü.

Bu sporda, boş zamanınızı büyüleyici oyunlarla eğlenerek geçirebilirsiniz. Katılımcının ileriye dönük sayısız sorunu vardır, bu yüzden geçerken sıkılmayacaksınız.

My Burger Shop 2, katılımcının hızlı yemekler restoranının yönetimini almasını sağlayan Android için bir mutfak süpervizörüdür. Tam burada kişi şahane hamburger, sandviç, duygusal içecekler, patates kızartması ve farklı yemekler ile müşterileri memnun edebilir. Siparişin yerine getirilmesi sırasında, oyuncu kısa ve kesin olarak hareket etmelidir, başka bir durumda, kuruluşun ziyaretçisi hem ortadan kaybolur hem de büyük olasılıkla memnun olmaz. Birçok mutlu müşteri, yeni sobalar ve farklı restoran araçları satın almanıza izin verebilecek mükemmel bir para kaydı kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Android için My Burger Shop 2– Stüdyo Tapps gelen arcade parçaları ile tercih simülatörün devamı. Sırdan tahmin etmek zor olmadığından, hızlı bir yemek restoranının yönetimini almak önemlidir ve omuzlarınızda her parçanın baştan sona uzanacağını düşünmek önemlidir. Yemek pişirme, müşteri desteği, mal ve araç alışverişi, mekanı artırma, promosyon tutma ve daha fazlası. Bununla birlikte, birincil seviye yüksek kalite ve hızlı hizmet kalacaktır, bu hızlıdır, hızın her parçası karar verir, beslediğiniz ekstra müşteriler, hızlı yemek seviyenizi geliştirmek için harcayabileceğiniz daha fazla nakit. Bu sırayla yeni misafirlere hitap edecek ve böylece kuruluşunuz catering pazarında bir numaralı yer almayacak kadar ileri.

Download links

Mod Apk

Mirror #2 (MOD)

GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

PewDiePie’s Tuber Simulator 1.79.0 – Simulate the life of YouTube users +mod Download

PewDiePie’s Tuber Simulator v1.79.0 + Mod – YouTuber life simulator game for Android Normal version …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.