Mushroom Wars 2 3.13.1 Apk Mod Data for Android Full

Mushroom Wars Apk Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 44.750 kişi oy kullandı.

genel bakış

Mantar Savaşları 2 Mod , Kule Savunma taktikleri ve bir MOBA’nın kahraman beceri unsurları ile karıştırılmış ödüllü gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.

Önemli

  • Mantar tabanınızı yükseltin, savaş haritası hedeflerini yakalayın ve kabilenizi her seferinde bir kuleye zafere götürün. Savunmalarınızı stratejik olarak planlayın ve 200’den fazla zorlu görevde ön saflarında yıldırım!
  • Arkadaşlarınıza meydan okuyun veya onlarla oynayın – 4 kişiye kadar gerçek ve adil çevrimiçi PVP maçlarında en yetenekli mantar generallerini kazanın. Sıralamalı ligler gerçek rekabete karşı nasıl biriktiğinizi gösterecek.
  • Mantar kabilesi kölelerine komuta ederken general olarak hareket eden güçlü becerilere sahip efsanevi kahramanları çağır. Gerçek zamanlı olarak düşman savunmasını kırmada üstünlük kazanmak için ekibinizi güçlendirmeler ve sinsi yeteneklerle güçlendirin.

İndirme: Mushroom Wars 2 Mod APK

Mantar Savaşları 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir

Mantar Savaşları 2 OBB nasıl kurulur

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.zillionwhales.mushroomwars2” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

  1. Bu güncelleme size Eserler evrimini getiriyor! Artık yedek eserleri altın haline getirebilirsiniz. Bu güncelleme, Ay Yeni Yılı etkinliğini de düzeltiyor ve düzeltiyor.

Mantar Savaşları 2 hakkında özet APK

ad Mantar Savaşları 2
Yayımcı Milyon Balina
En son sürüm 3.13.1
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir