Muse Dash 1.2.0(Full) Apk- Data for Android

Muse Dash hakkında özet

ad Muse çizgi APK
Yayımcı XD Ağı
En son sürüm 1.2.0
Platformlar Android 4.1
paket com.prpr.musedash
İndirme: original Muse Dash APK

Sevgili dostlar, size Muse Dash‘in en son sürümünü sunuyoruz APK OBB ile APK’nın . Bu uygulama bir Müzik Android oyunudur ve 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Muse Dash MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.7, toplam 19.648 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Gelin ve üç güzelliğe sahip bir ayna görüntü kodunun kurcaladığı dünya hareketini düzeltin! Bu serin bir parkour oyunu ve geleneksel müzik oyunu Muse Dash mükemmel kombinasyonu bir dünya !! Romantik fondan geçmek için en sevdiğiniz güzelliği seçin. Şimdi tüm sevimli canavarları yok etmek için yolculuğumuza başlayalım !!!

Önemli

 • Başlangıçta 30 popüler şarkı var. Sürekli güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin!
 • Güzelliklerimiz, sevimli evcil hayvanlarımız ve hatta takdire şayan düşmanlarımız var! İnanın, Patron’dan bile etkileneceksiniz!
 • İyi tasarlanmış komut dosyaları ve VO

Muse Dash’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir OBB’yi indir

Muse Dash OBB nasıl kurulur

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.prpr.musedash” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ekran görüntüleri

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.2.0 sürümündeki yenilikler

 1. Yeni karakter [Uniform Buro] ve yeni müzik paketi [Muse Radio] artık en son güncellemede çıktı! [Muse Radio] satın aldığınızda [Uniform Buro] ve benzersiz bir örnek açılacaktır.
 2. Fubuki Shirakami ile işbirliği yapıyoruz!
 3. Sahne değiştirme özelliği burada! Gel ve dene
 4. Yeni sahne eklendi! Retro tema aşamasına geri dönün!
 5. Bulut kaydetme hatası hatası tekrar düzeltildi.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Dan The Man 1.10.60 – popular arcade game “Dan the Man” Android mod Download

Dan The Man v1.10.60 + Mod – Dan The Man’s popular and wonderful game for Android …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir