Multi Timer StopWatch 2.6.6 Apk +Full Mod for Android

Çoklu Zamanlayıcı Kronometre Mod bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 27.570 kişi oy kullandı.

genel bakış

Çoklu Zamanlayıcı güzel tasarlanmış bir zaman yönetimi uygulaması. Birden fazla zamanlayıcı ayarlanabilir, bağımsız olarak başlatılabilir ve aynı anda çalıştırılabilir. Kronometre sonuçları kaydedilebilir. Yemek pişirmek, spor yapmak, makinede yıkamak, çalışmak, çalışmak, oyun oynamak için Çoklu Zamanlayıcıyı kullanın – istediğiniz her şey.

Önemli

 • Tek seferde birden fazla zamanlayıcı: Genellikle yemek pişirme, spor, çalışma, iş, oyun, istediğiniz her şey için kullandığınız zamanlayıcıları saklayın. İstediğiniz zaman tek dokunuşla başlayın.
 • Zamanlayıcıdaki zamanlayıcı: Ayarlanan aralıkta bir bildirim alın. Örneğin, bir sunum sırasında belirli bir zamanın kaldığını gösteren bir sinyal alın.
 • Her zamanlayıcının kendi sesi: Her zamanlayıcıya benzersiz bir ses atayın, böylece hangi zamanlayıcı alarmının çaldığını anında fark edersiniz.
 • Metin-Konuşma: Bir zamanlayıcı alarmı çaldığında, zamanlayıcı sizinle konuşacaktır.
 • Güzel zamanlayıcı widget’ı: Değiştirilebilir renk ve boyut ile basit ve güzel zamanlayıcı widget’larını yaşayın.
 • Zamanlayıcıları sensörlerle kontrol etme: Bir zamanlayıcıyı dokunmadan elinizi telefonunuzun üzerinde sallayarak kapatın.
 • Kronometre kayıtlarını saklama ve paylaşma: Artık kronometre kayıtlarınızı kaybetmeyeceksiniz. Depolanan kayıtlarınızı istediğiniz zaman paylaşın.
 • Tüm cihazlar için tasarlanmıştır: Çoklu Zamanlayıcı her türlü cihazı destekler.
 • Girdileriniz yoluyla iyileştirme: Çoklu Zamanlayıcı fikirlerinizin yardımıyla gelişmeye devam eder. İsteklerinizi her zaman takdir ediyoruz.

İndirme: Multi Timer StopWatch Apk Mod

Çoklu Zamanlayıcı StopWatch’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Aralıklı geliştirmeler: Aralık alarmı tipi (geçen süre / kalan süre), sesli alarm ve bildirim ekler
 2. Zamanlayıcı kapandığında sayma zamanlayıcı ekler
 3. Özelleştirilmiş zamanlayıcı alarm uzunluğu ekler

Çoklu Zamanlayıcı Kronometre hakkında özet APK

ad Çoklu Zamanlayıcı Kronometre Modu
Yayımcı LemonClip
En son sürüm 2.6.6 yapı 265
Platformlar Android 4.1
paket com.jee.timer
İndirme: Orijinal Çoklu Zamanlayıcı Kronometre APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir