MudRunner 1.0.1.7410 Apk Full Mod for Android

MudRunner 1.0.1.7410 APK + Mod for Android hakkında özet

ad MudRunner
Yayımcı
En son sürüm 1.0.1.7410
Platformlar Android 4.4
paket com.focushome.MudRunnerAndroid

genel bakış

Sevgili dostlar, size MudRunner APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Simulation Android Oyunudur ve 1.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. MudRunner MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 178 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

MudRunner , milyonlarca satıcı franchise’ın off-road simülasyonu, ilk kez mobilde ! Olağanüstü arazi araçlarında maceraya çıkmak için inanılmaz arazi araçlarını sürün ve ustalaşın!

Önemli

MudRunner APK , sürücü koltuğuna oturtmanızı ve inanılmaz bir arazi aracını kontrol altına almaya cesaret ederek, sadece Sibirya manzaraları boyunca sadece bir harita ve kılavuz olarak pusulalarla dolaşarak nihai off-road deneyimidir!

Dinamik gündüz-gece döngüleri ile zorlu koşullarda vahşi, evcilleşmemiş manzaralarda tehlikeli koşulları sürdürerak hedeflerinizi ve teslimatlarınızı tamamlayın. Oyunun gelişmiş fizik motoru tarafından desteklenen aracınızın ağırlığına ve hareketine gerçekçi bir şekilde tepki veren çamurlu arazinin, azgın nehirlerin ve diğer engellerin üstesinden gelin.

Çarpıcı grafiklerle zenginleştirilmiş 6 sanal alan haritası ve 9 meydan okuma haritası ile 15 sürükleyici ortamı keşfedin. Zorlu arazilerde, nehirlerde, ormanlarda, bataklıklarda, dağlarda… doğayı ve tehlikelerini her zaman test edeceğiniz yolu seçin.

Önümüzdeki yolu ağır askeri kamyonlara götürmek için tasarlanmış hafif araçlardan, her biri kendine özgü özelliklere ve takılabilir ekipmana sahip 16 güçlü arazi aracını sürün.

MudRunner Apk indir Oyunu oyna En son sürüm

MudRunner’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.0.1.7410 sürümündeki yenilikler

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir