Mr Ninja 2.8 Full Apk +Mod for Android

Bay Ninja Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 31.590 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

2019 şut hit, Bay Bullet, Bay Ninja bir sonraki büyük bulmaca takıntı olacak! Silahınızı toting yollarını değiştirin ve bu slash’em ve dash’em bulmaca deneyiminde bir kılıç donatın! Kaydırın ve düşman casuslarını, korsanları ve zombileri dilimleyin. Bu eşsiz bulmaca deneyimi yaratıcı düşüncelerinizi test edecek. Düşmanlar daha akıllı hale geldi ve saldırılarınızı engelleyecek. Hepsini çözmek için gerekenlere sahip misiniz?

Beyninizi bu eşsiz bulmaca oyununda kullanın. Öldürme darbesi yapmak için düşmanları atlatmanız gerekecek! Düşmanlarınızla savaşmak için yeni seviyelere seyahat edin, rehineleri ve yeni benzersiz silahları kurtarın. Maceranıza şimdi başlayın! Kendinize sormanız gereken tek şey: bunu bir dilim içinde yapabilir misiniz?

Önemli

Bay Ninja gizli bir görevde. Hızlı zekâ kullanın ve kötü adamlar kesmek! Bir casus, ajan, zombi, oduncu, uzaylı olsun, hepsi yolunuza çıkmak için buradalar ve sadece bir MASTER onları indirebilir.

Her biri kendi benzersiz kıvrımına sahip olmanız için birçok düşman ve seviye! Ne kadar akıllısın? Tüm bulmacaları çözebilir misin? Onları kesmek için düşmanları dilimleyin. Kılıç becerilerini nesnelerin düşmesini ve patlamasını sağlamak için kullan. Zincir reaksiyonları oluşturun ve hedefinize ulaşmak için ne gerekiyorsa yapın!

Rehineleri kurtar, insanlara shurikens at ve gizli görevlere devam et. Durum ne olursa olsun, hareket saymayı unutmayın!

Sadece en akıllı ve en hızlı tüm bulmacaları çözebilir! Bunu yapmak için doğruluktan daha fazlasına ihtiyacınız olacak. Hız, zamanlama ve sabır, zennist ninja ustası olmak için ihtiyacınız olan her şeydir. Her seviyede üç yıldız alabilir misin?

İndirme: Mr Ninja Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

Bay Ninja’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Mr ninja hakkında özet APK

ad Bay ninja APK
Yayımcı Aslan Stüdyoları
En son sürüm 2.8
Platformlar Android 4.1
paket com.lionstudios.mrninja
İndirme: Mr Mr Ninja APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir