Mr Jack Pocket 2.0.5 Paid Apk +Full Mod for Android

Bay Jack Pocket hakkında özet

ad Bay jack cep APK
Yayımcı Meeple Touch
En son sürüm 2.0.5
Platformlar Android 4.0
paket com.meepletouch.mrjackpocket
İndirme: Original Mr Jack Pocket APK

Bay Jack Pocket Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 3.8 puan aldı, toplam 742 kişi oy kullandı.

Masa oyununun sadık uyarlaması: Bay Jack Pocket! Ünlü ve heyecan verici 2 oyunculu kedi ve fare oyunu. Pocket sürümü, daha kısa, daha yoğun oyunlar için kuralları değiştirir.

Whitechapel, 1888. Polisin tüm çabalarına rağmen, Jack hâlâ gevşek durumda. Ünlü Sherlock Holmes, bu manyakın suç çılgınlığına son vermekle görevlidir. Ancak Jack’in kollarında birkaç numara var ve kendini suç mahallindeki dedektiflerden biri olarak gizledi! Deli adamın maskesini çıkarmak Sherlock’a kalmış; ama acele etmeli, yoksa Jack geceye kaybolacak…

Önemli

Sherlock’un hedefi, geriye kalan sadece biri olana kadar diğer tüm araştırmacıları temizlemektir: Jack’in kimliğine bürünür. Bunu başarmak için, diğer dedektifleri göz önünde bulundurması gerekecek; her gece Jack, şu anda görünür olup olmadığını söylemek zorunda kalacak ve Sherlock’un şüphelileri ortadan kaldırmasına izin verecektir. Karşıt tarafta, Jack’in hedefi soruşturmayı sadece şafağa kadar kaçabileceği kadar ertelemektir. Her gece, her iki oyuncu da şehrin sokaklarında loş bir ışık tutmak veya gölgelerde gizli kalmak için tahta yeniden şekillendirebilecek …

  • Whitechapel’in evreni, dijital olarak modernize edilmiş orijinal masa oyunundan ilham aldı
  • Gerildi oyunlar için taktiksel bir oyun
  • Yalnız bir çevrimdışı mod ve bir çevrimiçi mod

Bay Jack Pocket’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir